nagłówek

Kredyty w mBanku

mKredyty z mBankiem

mBank to pierwszy polski bank internetowy. Swoją popularność zdobył w czasach, kiedy inne banki dopiero wprowadzały możliwość internetowych transakcji. Nie posiada oddziałów, jedynie Centralę Finansową oraz mKioski. Mimo panującej konkurencji nadal cieszy się rosnącą popularnością. Spora część Polaków decyduje się w mBanku wziąć kredyt na zakup wymarzonego domu, samochodu czy zagraniczne wakacje. Przyjrzyjmy się zatem, jakie kredyty ma do zaoferowania internetowy mBank.

 

Kredyt gotówkowy Klient mBanku otrzyma go bez formalności nawet w 15 minut przez Internet lub telefon. Można w ten sposób pożyczyć kwotę już od 500zł aż do 100 tys. Okres spłaty wynosi od 3 do aż 84 miesięcy . W przypadku tego typu pożyczki siedem lat to rzeczywiście długi okres. Dzień spłaty raty wybieramy samodzielnie. Jest to spore udogodnienie, szczególnie dla osób nie dysponujących dużym budżetem.

 

Spłatę kredytu można ubezpieczyć na wypadek nieprzewidzianych okoliczności które utrudnią lub nawet uniemożliwią spłacanie należności. Warto tę możliwość rozważyć. Ubezpieczenie kredytu to dodatkowe koszta (ich konkretna wysokość zależy od czasu kredytowania i kwoty), ale śpimy spokojniej. Prowizja za udzielenie kredytu wynosi od 1% do 5% pożyczonej kwoty.

Kredyt odnawialny Jest to sposób na niespodziewane wydatki. Otrzymuje się go właściwie bez żadnych warunków i zabezpieczeń – wystarczy przelewać systematycznie na konto zadeklarowaną kwotę. Kredyt uruchamiany jest na rok, ale nie trzeba pamiętać, by po upływie tego czasu go spłacić. Jeżeli regularnie zasila się rachunek deklarowaną kwotą bank automatycznie przedłuża umowę na kolejnych 12 miesięcy.
Kwota kredytuwynosi od 500 PLN do 50 000 PLN. Jeżeli jako klient banku posiada się propozycję Oferty dla Ciebie, kredyt otrzymuje się bez wychodzenia z domu. Wystarczy zaakceptować warunki umowy, a środki udostępnione zostaną już następnego dnia. Prowizja za udzielenie kredytu to 1,8% kwoty kredytu, min. 25,00 zł. Podstawowa stopa procentowa wynosi 15,35%, początkowa stopa procentowa 16,00%, minimalna stopa procentowa 12,45%.

mPlan hipoteczny Jest to kredyt przeznaczony na cele mieszkaniowe. Okres kredytowania wynosi nawet do 40 lat. Kwota kredytowania w porównaniu z innymi bankami-wysoka, bo aż do 110% wartości zabezpieczenia. Istnieje możliwość wcześniejszej spłaty kredytu oraz jego przewalutowania. Bank oferuje również dostęp do informacji o kredycie przez 24 godziny na dobę. Minimalna kwota kredytu hipotecznego wynosi 80 100zł. Oprocentowanie wynosi od 5,81% do 9,41%w PLN i od 3,31% do 8,71%w CHF.

Kredyt samochodowy Może zostać przeznaczony na zakup samochodu osobowego lub ciężarowego, pojazdu typu quad, motoroweru, motocykla a nawet statku wodnego. Bank kredytuje zakup od dealera, osoby fizycznej, z autokomisu, a także od firmy, która nie zajmuje się sprzedażą aut. Wysokość pożyczki wynosi do 100 000zł bez wkładu własnego. Kredyt może być zaciągnięty w złotówkach, euro bądź frankach.
mBank oferuje również samochodowy kredyt refinansowy. Umożliwia on przeniesienie kredytu, który obecnie posiadamy i spłacanie go na korzystniejszych warunkach.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Porady prawne

Kontakt

Temida Group International Consulting - Capitalis

Siedziba firmy:

ul. Dąbrowskiego 19a/13
41-500 Chorzów

e-mail: info@capitalis.pl
Tel.: (032) 72 76 279

Pomoc i doradztwo przy udzielaniu kredytów i pożyczek.
Porównanie kilkunastu największych banków komercyjnych w Polsce, SKOK-ów i parabanków.

Najniższe oprocentowanie i koszty kredytu na podstawie zawsze aktualnych danych przesyłanych bezpośrednio z banków i instytucji finansowych.

Doradztwo prawne, ubezpieczenia i pomoc przy uzyskaniu odszkodowań powypadkowych.

siedziba firmy capitalis - tgic

 

Ostatnie komentarze

 • Zasady reklamacji artykułów (produktów) spożywczych.
  Anetka 30.12.2022 09:38
  Ja zawsze pilnuję tego co kupuję :)uważam że trzeba zawsze reklamować towar, gdy coś jest nie tak.
   
 • Zasady reklamacji artykułów (produktów) spożywczych.
  Konsumentka 20.12.2022 10:47
  Z tą reklamacją towarów spożywczych, to w praktyce bywa różnie... A ludzie nie chcą się denerwować ...
   
 • Czy rzeczywiście można stracić prawo jazdy z powodu długów alimentacyjnych?
  Danka 03.12.2022 15:09
  Łatwiej za niepłacenie alimentów trafić do więzienia: https://pamietnikwindykatora.pl/nieplacone-alimenty-kara-pozbawienia-wolnosci/ ...
   
 • Ubranka dla dzieci - ręcznie szyte dla niemowląt i noworodków
  Klaraz 22.04.2022 18:55
  Żeby jeszcze te ręcznie szyte ubranka były w atrakcyjnych cenach to pewnie bym się skusiła :-)
   
 • Zasady dotyczące reklamacji mebli wykonanych na zamówienie - o czym należy pamiętać
  Konsumentka 11.04.2022 07:44
  No tak, zakup mebli na zamówienie jest trochę bardziej skomplikowany.. . Często takie sprawy kończą się ...
   
 • Spółka europejska – ogólna charakterystyka
  Redaktor 06.04.2022 21:04
  Wiekszośc artykułów prawniczych pisze prawnik - Hanna Bukowska L.L.M.
   
 • Klauzule Abuzywne – czyli niedozwolone zapisy w umowach z konsumentami.
  Robek 15.03.2022 13:31
  No tak... Klauzule abuzywne to bardzo ciekawy temat, warto znać rejestr klauzul niedozwolonych (śledzić ...
   
 • Spółka europejska – ogólna charakterystyka
  tomek 27.12.2021 16:43
  Kto jest autorem tego bloga? potrzebuje dodac do przypisów. prosze o pilna informacje
Copyright © 2022, Capitalis.pl All Rights Reserved.