nagłówek

Kredyty w BNP Paribas

Kredyty w BNP Paribas

 

Reklamują się jako „bank zmieniającego się świata”. Według rankingu Standard&Poor jeden z najsolidniejszych banków na świecie. W obszarach bankowości inwestycyjnej i korporacyjnej zajmują wiodące miejsce w Europie i Azji. Jest to więc bank silny, stabilny i nowoczesny. Zobaczmy jakie kredyty oferują swoim klientom w Polsce.

 

Kredyty gotówkowe na dowolny cel

Pożyczone pieniądze możemy przeznaczyć na co chcemy. Maksymalna kwota kredytu jest spora, wynosi nawet do 600 000zł.

Pożyczka może zostać spłacona do 7 lat. Kredyt jest udzielany osobom, które posiadają udokumentowany dochód z tytułu umowy o pracę lub kontraktu, emerytury, renty, działalności gospodarczej czy wolnego zawodu. Bank zastrzega jednak, że decyzja jest podejmowana indywidualnie, w zależności od oceny zdolności kredytowej klienta. Oprocentowanie jest zmienne i składa się ze stopy bazowej WIBOR 6M plus marża banku, a ta z kolei uzależniona jest od okresu kredytowania, kwoty kredytu i zabezpieczenia.

 

Kredyt Profesjonalista

Propozycja dla przedstawicieli wybranych, prestiżowych zawodów. Na Kredyt Profesjonalista liczyć może radca prawny, notariusz, adwokat, komornik sądowy, prokurator, sędzia, lekarz, stomatolog, protetyk, farmaceuta, architekt, geodeta. Maksymalna kwota to 100 000zł, ze spłatą rozłożoną na 84 miesiące. Pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel. Należność spłacamy za pomocą comiesięcznych rat o stałej wysokości. Całość kwoty można zwrócić jednorazowo, wtedy nie zachodzi konieczność regulowania odsetek.

Kredyty Mieszkaniowe

Daje możliwość zakupu, budowy, remontu lub wykończenia domu czy mieszkania. Przy zaciąganiu kredytu bank daje możliwość ustalenia „wakacji kredytowych” czyli okresu, w którym raty nie muszą być spłacane. Bank akceptuje różne źródła dochodu, także te zagraniczne (dobra oferta dla Polaków pracujących za granicą).

Minimalna kwota kredytu to 30 000zł, maksymalna  do 90% wartości nieruchomości. Za udzielenie kredytu nie jest pobierana prowizja. Zaletą oferty jest możliwość sfinansowania za pomocą kredytu kosztów okołotransakcyjnych, oraz uzyskania środków na dowolny cel w ramach Kredytu Mieszkaniowego. Bank pożycza pieniądze na okres do 40lat.

Kredyt samochodowy

Umożliwia realizację marzenia o zakupie nowego bądź używanego pojazdu. Może to być samochód, motocykl, skuter, ciągnik rolniczy...  W przypadku nowego pojazdu marzenie będzie tańsze, ponieważ oprocentowanie wyniesie od 6,9%. Przy samochodach używanych wynosi ono 7,9%. Oferta jest prezentowana jako promocyjna, dla osób, które zdecydują się założyć konto z pakietem L lub XL (wiąże się to z korzystaniem z innych dodatkowych usług, takich jak np. ubezpieczenie medyczne). W kredycie otrzymamy od 2000zł do 125% wartości pojazdu. Okres kredytowania wynosi do 96 miesięcy.

Dodatkowe informacje na temat oferty Paribas Fortis uzyskamy pod numerem Infolinii 801 367 847. Można także wejść na stronę banku: www.bnpparibas.pl i skorzystać z formularza kontaktowego lub porozmawiać z doradcą przez Skype.

 

Komentarze

Doradca fin.

Witam,
Polskie banki honorują tylko osoby zameldowane w Polsce i w niej przebywające. Pracując za granicą i dostając wynagrodzenie w zagranicznym banku może pani starać się o kredyt tam. Najlepiej jest dogadać się z komornikiem i wpłacać na wskazane konto co miesiąc ratę z pani zagranicznych zarobków spłacając swój dług.

agnieszka

witam,,, obecnie pracuje za granica.. Mam pare zobowiazan w pl w tym komornika . Poszukuje kredytu w wysokosci 70000 zl . chcialbym mic jedna stala rate.Prace mam stala na contrakcie . przez agencje rok czasu. teraz od ostatniego kwietnia contrakt na pol roku pozniej przedluzony na stale

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Porady prawne

Kontakt

Temida Group International Consulting - Capitalis

Siedziba firmy:

ul. Dąbrowskiego 19a/13
41-500 Chorzów

e-mail: info@capitalis.pl
Tel.: (032) 72 76 279

Pomoc i doradztwo przy udzielaniu kredytów i pożyczek.
Porównanie kilkunastu największych banków komercyjnych w Polsce, SKOK-ów i parabanków.

Najniższe oprocentowanie i koszty kredytu na podstawie zawsze aktualnych danych przesyłanych bezpośrednio z banków i instytucji finansowych.

Doradztwo prawne, ubezpieczenia i pomoc przy uzyskaniu odszkodowań powypadkowych.

siedziba firmy capitalis - tgic

 

Ostatnie komentarze

 • Zasady reklamacji artykułów (produktów) spożywczych.
  Anetka 30.12.2022 09:38
  Ja zawsze pilnuję tego co kupuję :)uważam że trzeba zawsze reklamować towar, gdy coś jest nie tak.
   
 • Zasady reklamacji artykułów (produktów) spożywczych.
  Konsumentka 20.12.2022 10:47
  Z tą reklamacją towarów spożywczych, to w praktyce bywa różnie... A ludzie nie chcą się denerwować ...
   
 • Czy rzeczywiście można stracić prawo jazdy z powodu długów alimentacyjnych?
  Danka 03.12.2022 15:09
  Łatwiej za niepłacenie alimentów trafić do więzienia: https://pamietnikwindykatora.pl/nieplacone-alimenty-kara-pozbawienia-wolnosci/ ...
   
 • Ubranka dla dzieci - ręcznie szyte dla niemowląt i noworodków
  Klaraz 22.04.2022 18:55
  Żeby jeszcze te ręcznie szyte ubranka były w atrakcyjnych cenach to pewnie bym się skusiła :-)
   
 • Zasady dotyczące reklamacji mebli wykonanych na zamówienie - o czym należy pamiętać
  Konsumentka 11.04.2022 07:44
  No tak, zakup mebli na zamówienie jest trochę bardziej skomplikowany.. . Często takie sprawy kończą się ...
   
 • Spółka europejska – ogólna charakterystyka
  Redaktor 06.04.2022 21:04
  Wiekszośc artykułów prawniczych pisze prawnik - Hanna Bukowska L.L.M.
   
 • Klauzule Abuzywne – czyli niedozwolone zapisy w umowach z konsumentami.
  Robek 15.03.2022 13:31
  No tak... Klauzule abuzywne to bardzo ciekawy temat, warto znać rejestr klauzul niedozwolonych (śledzić ...
   
 • Spółka europejska – ogólna charakterystyka
  tomek 27.12.2021 16:43
  Kto jest autorem tego bloga? potrzebuje dodac do przypisów. prosze o pilna informacje
Copyright © 2022, Capitalis.pl All Rights Reserved.