nagłówek

Kredyty w ING Banku Śląskim

Kredyty w ING Banku Śląskim

 

ING Bank Śląski to już bank z tradycjami. Powstał 1 lutego 1988 roku. Jest rozpoznawany dzięki dobrze przeprowadzanym kampaniom reklamowym i chwytliwym hasłom takim jak „dojeżdżają-załatwiają”.

Jest to bank nowoczesny, z bezpieczną, lecz zarazem prostą obsługą konta internetowego. Liczne reklamy zachęcają nas do korzystania z usług kredytowych tego banku. Kierując się zasadą, że jeśli już pożyczać to bezpiecznie i od najlepszych - prześledziliśmy ofertę kredytów w ING.

 

Kredyt hipoteczny

Kto z nas nie marzy o własnym kącie? Bank Śląski oferuje pożyczkę na okres do 40 lat. Wybrać możemy niższą marżę lub zero prowizji. Oprocentowanie wynosi od 5,45%. Minimalna kwota jaką możemy pożyczyć to 40 000zł, maksymalna – do 90% wartości nieruchomości.

 

Kredyt hipoteczny z ING można przeznaczyć na zakup domu, mieszkania, działki, remont. Bank oferuje bezpłatną pomoc doradcy. Możemy umówić się z nim nawet w kawiarni. Wystarczy wysłać sms o treści ING na numer 4464, lub wejść na stronę Banku Śląskiego www.ingbank.pl i skorzystać z formularza kontaktowego.


Pożyczka gotówkowa

Nieraz zdarza się, że nagle potrzebujemy sporej kwoty pieniędzy. Korzystając z pożyczki gotówkowej w ING możemy je przeznaczyć na dowolny cel. Uzyskać można nawet do 100 000zł. Okres spłacania wynosi do 8 lat. Oprocentowanie od 10,50%. Aby otrzymać pożyczkę wystarczy odwiedzić najbliższy oddział Banku z dokumentem potwierdzającym tożsamość oraz zaświadczeniem o zarobkach. Listę oddziałów znajdą Państwo tutaj.

Z naszych obserwacji i testów wynika, że pożyczkę w ING Banku Śląskim otrzymuje się łatwo, chociaż każda sprawa jest rozpatrywana indywidualnie. Można mieć jednak niemal pewność, że nie wyjdziemy z pustymi rękami. Pracownicy Banku otrzymują prowizję od udzielonych pożyczek.


Debet w koncie – sprawdzone przez nas

Oferta godna polecenia. Debet otrzymamy bez większych ceregieli, szczególnie jeśli mamy już otwarte konto w ING. Nasz Tajny Tester odwiedził oddział ING i sprawdził jak łatwo uzyskać debet. Obsługa oddziału nie wymagała dokumentów potwierdzających dochody. Kryterium wysokości debetu była „deklarowana wysokość” comiesięcznej wpłaty. Przy systematycznej wpłacie ok 1000zł z łatwością dostaniemy debet rzędu 5-7 tys. Decyzja jest podejmowana w ciągu jednego dnia, a debet jest dostępny niemalże „od ręki”. Płacimy jedynie za wykorzystaną kwotę. Jest to dobre rozwiązanie dla tych, którzy czasem na chwile tracą swoją „finansową płynność”, lub po prostu muszą sprostać pilnym wydatkom.

Natomiast trzeba napisać kilka krytycznych słów na temat programu bankujesz - kupujesz. Osoby, które korzystają z debetu gromadzą punkty. Korzystając z punktów można nabywać wiele towarów w internetowym sklepie „taniej”. Sprawdziliśmy i wiele z nich kosztuje tyle samo co odpowiednik w zwykłym sklepie, lub nawet drożej. Nie jest to więc udana promocja.


Kredyt konsolidacyjny

Oferta dla tych, którzy chcieliby zamienić wiele rat na jedną, płatną w stałym terminie. Minimalna kwota to 40 000zł, maksymalna do 80% wartości nieruchomości. Oprocentowanie waha się w granicach 6,70%-9,05% i zależy od konkretnych warunków kredytu; wartości nieruchomości, czasu kredytowania, wysokości pożyczki.

Więcej informacji uzyskamy pod numerem bankowej Infolinii 801 222 222.

Komentarze

+1

Gosia

Widać co placówka to inne zwyczaje, ja przy dochodzie trochę ponad 1,5 tys. dostałam 7 tys. debetu :-|
+1

Ślązak

Ja ze śląskiego uciekłem jak nie chcieli mi dać kredytu 4000 zł przy dochodach 3000 zł netto miesięcznie. Tłumaczyli się że mam jeszcze kartę kredytową w innym banku. Przeniosłem konto do PKO i tam dali mi bez problemu te 4 000 zł. Za to na aktorów wydają miliony ściągnięte ze swoich klientów, chore.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Porady prawne

Kontakt

Temida Group International Consulting - Capitalis

Siedziba firmy:

ul. Dąbrowskiego 19a/13
41-500 Chorzów

e-mail: info@capitalis.pl
Tel.: (032) 72 76 279

Pomoc i doradztwo przy udzielaniu kredytów i pożyczek.
Porównanie kilkunastu największych banków komercyjnych w Polsce, SKOK-ów i parabanków.

Najniższe oprocentowanie i koszty kredytu na podstawie zawsze aktualnych danych przesyłanych bezpośrednio z banków i instytucji finansowych.

Doradztwo prawne, ubezpieczenia i pomoc przy uzyskaniu odszkodowań powypadkowych.

siedziba firmy capitalis - tgic

 

Ostatnie komentarze

 • Zasady reklamacji artykułów (produktów) spożywczych.
  Anetka 30.12.2022 09:38
  Ja zawsze pilnuję tego co kupuję :)uważam że trzeba zawsze reklamować towar, gdy coś jest nie tak.
   
 • Zasady reklamacji artykułów (produktów) spożywczych.
  Konsumentka 20.12.2022 10:47
  Z tą reklamacją towarów spożywczych, to w praktyce bywa różnie... A ludzie nie chcą się denerwować ...
   
 • Czy rzeczywiście można stracić prawo jazdy z powodu długów alimentacyjnych?
  Danka 03.12.2022 15:09
  Łatwiej za niepłacenie alimentów trafić do więzienia: https://pamietnikwindykatora.pl/nieplacone-alimenty-kara-pozbawienia-wolnosci/ ...
   
 • Ubranka dla dzieci - ręcznie szyte dla niemowląt i noworodków
  Klaraz 22.04.2022 18:55
  Żeby jeszcze te ręcznie szyte ubranka były w atrakcyjnych cenach to pewnie bym się skusiła :-)
   
 • Zasady dotyczące reklamacji mebli wykonanych na zamówienie - o czym należy pamiętać
  Konsumentka 11.04.2022 07:44
  No tak, zakup mebli na zamówienie jest trochę bardziej skomplikowany.. . Często takie sprawy kończą się ...
   
 • Spółka europejska – ogólna charakterystyka
  Redaktor 06.04.2022 21:04
  Wiekszośc artykułów prawniczych pisze prawnik - Hanna Bukowska L.L.M.
   
 • Klauzule Abuzywne – czyli niedozwolone zapisy w umowach z konsumentami.
  Robek 15.03.2022 13:31
  No tak... Klauzule abuzywne to bardzo ciekawy temat, warto znać rejestr klauzul niedozwolonych (śledzić ...
   
 • Spółka europejska – ogólna charakterystyka
  tomek 27.12.2021 16:43
  Kto jest autorem tego bloga? potrzebuje dodac do przypisów. prosze o pilna informacje
Copyright © 2022, Capitalis.pl All Rights Reserved.