nagłówek

Kredyty w Alior Bank

Kredyty i pożyczki gotówkowe w Alior bank

Swoją ofertę reklamuje w mediach hasłem „wyższa kultura bankowości”.  Jest to bank uniwersalny, działający zarówno w obszarze biznesowym jak i detalicznym. Zgodnie z informacjami, jakie znaleźć można na ich  stronie internetowej swoją działalność opierają na siedmiu filarach: przejrzystości, zaufaniu, bezpieczeństwie, stabilności, odpowiedzialności, doradztwie oraz innowacyjności. Z pewnością jest to instytucja finansowa znana i godna zaufania, dlatego warto prześledzić ich ofertę kredytową.

Pożyczka gotówkowa

Można przeznaczyć ją na dowolny cel konsumpcyjny. Może to być zakup sprzętu RTV lub AGD, wyposażenie mieszkania czy wymarzona zagraniczna wycieczka. To, co podoba się w ofercie Alior Banku to przejrzystość– 22zł za każdy 1000zł pożyczki. Bez poręczycieli i zabezpieczeń uzyskać można do 150tys. złotych.

Okres spłaty jest długi, wynosi maksymalnie 10 lat. Bank akceptuje różna źródła dochodów, również umowy o dzieło, lub umowy-zlecenia. Jest to bardzo duży plus dla przedstawicieli tzw. „wolnych zawodów”. Środki możemy otrzymać nawet jeszcze w dniu, w którym złożyliśmy wniosek. Istnieje również możliwość zawieszenia spłaty rat na trzy miesiące w przypadku trudności finansowych. Wniosek o pożyczkę gotówkową można złożyć w dowolnym oddziale banku lub składając wniosek on line na  stronie Alior Banku.  Więcej informacji uzyskamy również dzwoniąc pod numer Infolinii 19 502.

Kredyt konsolidacyjny

Jeśli zalegamy z kilkoma należnościami, lub zamiast kilku rat chcielibyśmy płacić jedną w miesiącu, warto zastanowić się nad kredytem konsolidacyjnym. W Alior Banku opłata za kredyt jest taka sama jak przypadku pożyczki gotówkowej - 22zł za każdy 1000zł. Pożyczyć można aż do 150tys. zł. Okres kredytowania wynosi do 10 lat. Również w tym przypadku istnieje możliwość zawieszenia spłaty rat na 3 miesiące. Na przerwę w spłacie możemy zdecydować się w dowolnym momencie okresu kredytowania. Wystarczy, że na min. 3 dni przed datą płatności raty, którą chcemy zamrozić zgłosimy taką chęć w oddziale. Jeśli regulujemy zobowiązania terminowo najbliższa spłata zostanie przesunięta o wybrane jeden, dwa lub trzy miesiące.”Wakacje pożyczkowe” są bezpłatne i obejmują całą ratę.

 

Kredyt „Megahipoteka”

Z pewnością trzeba zwrócić uwagę na długi okres kredytowania – do 50lat. Istnieje również możliwość wyboru waluty, w jakiej się zadłużymy. Mogą to być złotówki, euro lub frank szwajcarski. Bank, podobnie jak w przypadku innych produktów oferuje „wakacje kredytowe”. Jednak w tym przypadku mogą one wynosić do 6 miesięcy. Alior kredytuje do 120% wartości nieruchomości. Minimalna kwota kredytu wynosi 80 001zł. Oprocentowanie kredytu jest zmienne i składa się ze stawki rynkowej oraz stałej w całym okresie kredytowania marży Banku. O jeden kredyt mogą ubiegać się maksymalnie 3 gospodarstwa domowe, ale nie więcej niż 6 osób.

Kredyt hipoteczny „Rodzina na swoim”

W ramach rządowego programu "Rodzina na swoim" Alior Bank udziela w złotych kredytu Megahipoteka przeznaczonego na cele mieszkaniowe. Rządowy Program "Rodzina na swoim" to forma finansowego wsparcia w nabyciu nieruchomości mieszkalnej, która jest kierowana do rodzin oraz osób samotnie wychowujących dzieci. Osoba uprawniona do dopłat nie może być właścicielem lub współwłaścicielem innej nieruchomości. Nabywana nieruchomość nie może przekraczać 75 m2 powierzchni użytkowej dla lokalu mieszkalnego oraz 140 m2 powierzchni użytkowej dla domu jednorodzinnego. Kredyt można przeznaczyć na zakup mieszkania lub domu już istniejącego, jak również dopiero budowanego. Wysokość dopłat uzależniona jest od powierzchni nieruchomości oraz wysokości stopy referencyjnej podawanej przez BGK, obowiązującej w okresach kwartalnych.

Kredyt samochodowy

Oprocentowanie wynosi  od 6,08%, pożyczyć można do 120 000zł bez wpłaty własnej.  Bank zapewnia nas, że decyzja kredytowa będzie podjęta w 1 godzinę, a wypłata środków nastąpi  w 1 dzień.

Podstawowym wymaganym dokumentem jest dokument tożsamości oraz dokumenty dochodowe uzależnione od źródła uzyskiwania dochodów. Bank dopuszcza możliwość wystąpienia czterech współkredytobiorców. Zarówno w przypadku kredytu samochodowego jak i innych produktów banku dokładną informację uzyskamy pod numerem 19 502.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Porady prawne

Kontakt

Temida Group International Consulting - Capitalis

Siedziba firmy:

ul. Dąbrowskiego 19a/13
41-500 Chorzów

e-mail: info@capitalis.pl
Tel.: (032) 72 76 279

Pomoc i doradztwo przy udzielaniu kredytów i pożyczek.
Porównanie kilkunastu największych banków komercyjnych w Polsce, SKOK-ów i parabanków.

Najniższe oprocentowanie i koszty kredytu na podstawie zawsze aktualnych danych przesyłanych bezpośrednio z banków i instytucji finansowych.

Doradztwo prawne, ubezpieczenia i pomoc przy uzyskaniu odszkodowań powypadkowych.

siedziba firmy capitalis - tgic

 

Ciekawe strony

Kredite in der Schweiz Kredite von Privat und Darlehen von privat in Österreich
https://www.kredite-darlehen-von-privat.ch

Ciekawe kredytowe forum bankowe opinie klientów banków i parabanków
https://ukredytowani.pl

Ostatnie komentarze

 • Formy pozyskiwania kapitału w działalności gospodarczej
  Max 06.04.2021 12:52
  Dobre opracowanie. Najlepiej finansować działalność przedsiębiorstw a kredytami - przynajmniej do ...
   
 • Spółka europejska – ogólna charakterystyka
  H. 28.10.2019 09:30
  Spółka europejska to bardzo ciekawe rozwiązanie. Jeśli ktoś planuje ekspansję na europejskie rynki ...
   
 • W austriackim banku można już założyć konto i brać kredyt na dowód przez połączenie wideo z konsultantem
  Iga 09.06.2019 09:05
  Witam, osobiście zupełnie zgadzam się z powyższym !
   
 • Skarga pauliańska
  Edward 05.06.2019 18:37
  Czy do złożenia skargi pauliańskiej wymagany jest przymus adwokacki.
   
 • Prześwietlamy kredyt z kontem w Eurobanku na tle innych kredytów
  Karczek 23.01.2018 19:55
  Dobre porównanie. Również uważam, że Eurobank jest jednym z tańszych jeżeli chodzi o kredyty.
   
 • Co z tym spadkiem?
  prawo pracy 06.11.2017 09:03
  Doskonałe ujęcie zagadnienia, wiele wnoszące do tematu. Niestety, nie ze wszystkim mogę się zgodzić,ale ...
   
 • W austriackim banku można już założyć konto i brać kredyt na dowód przez połączenie wideo z konsultantem
  kancelaria prawna 01.11.2017 15:49
  Ciekawy artykuł, wiele wnoszący. Czekam na więcej
   
 • Wypowiedzenie umowy zlecenia - ważny powód
  prawnik 27.05.2017 12:30
  Witam serdecznie, umowa zlecenia jest umową cywilnoprawną. Ma to znaczenie fundamentalne dlatego, że ...
Copyright © 2020, Capitalis.pl All Rights Reserved.