nagłówek

Kredyty w Banku Pocztowym

Kredyty w Banku Pocztowym

 

Siła Banku Pocztowego polega na jego związku z Pocztą Polską. Chociaż autorytet tej ostatniej spadł nieco na przestrzeni ostatnich lat, to pocztowcy cieszą się tradycyjną już sympatią. Każdy chyba wie, gdzie znajduje się „jego” poczta. Bank Pocztowy świadczy swoje usługi w urzędach pocztowych, ale także w niezależnych placówkach. O ofertę Banku Pocztowego możemy zapytać swojego listonosza. Pocztowcy oferują nam rachunki rozliczeniowe, lokaty i pełną ofertę kredytów.

 

Szybki kredyt w Banku Pocztowym

Jest to pożyczka gotówkowa przy minimum formalności. Wniosek kredytowy złożyć można przez Internet na stronie banku i tą samą drogą otrzymać decyzję. Pożyczyć można od 500zł do 100 000zł. Jest to więc oferta, która zadowoli zarówno tych, którzy potrzebują tzw. „chwilówki” jak i osoby stojące przed większymi wydatkami. Do 10 000zł otrzymamy bez zgody współmałżonka, a do 20 000zł bez poręczycieli. Kredyt na samo oświadczenie o dochodach otrzymamy do wysokości 5 000zł.

Jest to oferta szczególnie korzystna dla osób starszych, które mają trudności z poruszaniem się lub osób o ograniczonej sprawności. W Biurze Prasowym Banku Pocztowego uzyskaliśmy informację, że osoba ubiegająca się o kredyt i posiadająca konto w Banku Pocztowym może wnioskować o podpisanie umowy za pośrednictwem listonosza lub pracownika Poczty, który zjawi się u niej w domu. Także pieniądze mogą być dostarczone przez listonosza (ewentualną przeszkodę może stanowić jedynie wysoka kwota. Listonosz nie powinien posiadać przy sobie więcej niż 30 000zł).

Pożyczyć można na dowolny cel - zakupy, remont mieszkania, studia.


Pożyczka hipoteczna

Można pożyczyć od 50 000 zł do 80% wartości nieruchomości stanowiącej przedmiot  zabezpieczenia pod warunkiem, że kwota nie przekroczy 5000 000zł. Okres kredytowania trwa do 30 lat. Obowiązkowym zabezpieczeniem spłaty pożyczki może być hipoteka lub cesja praw z umowy ubezpieczenia od ognia i innych zdarzeń losowych nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie pożyczki. Bank daje możliwość odstąpienia od umowy przed upływem 10 dni od jej zawarcia. Dzięki temu mamy więcej czasu na ponowne przemyślenie decyzji.


Kredyty samochodowe

Kredyt z Banku Pocztowego przeznaczyć można na zakup nowych albo używanych samochodów osobowych, kupno nowych jednośladów, zrefinansowanie kredytu samochodowego zaciągniętego w innym banku a także zrefinansowanie wydatkowanych środków pieniężnych na zakup pojazdu w terminie 90 dni od dnia zakupu pojazdu.

Kwota kredytu wynosi od 3 000 do 100 000 zł, Okres kredytowania od 12 m-cy do 120 m-cy. Aby wnioskować o kredyt wystarczy na stronie internetowej banku wypełnić formularz kontaktowy, a doradca sam się do nas odezwie.


Kredyty mieszkaniowe

Z pomocą tego kredytu pozyskamy środki na zakup mieszkania lub domu. Pieniądze można przeznaczyć również na budowę lub remont.  Bank finansuje do 100% wartości nieruchomości. Nie trzeba więc mieć wkładu własnego. Minimalna kwota to 50 000zł a okres kredytowania wynosi  do 40 lat.

Oprocentowanie możemy sprawdzić w tabeli zamieszczonej na stronie internetowej banku. Zależy ono od kilku czynników, m. in. okresu kredytowania i pożyczonej kwoty. Dodatkowe informacje uzyskamy pod numerem Infolinii 801 100 500.

Komentarze

Pocztowy

Ofertę może mają fajną ale po tych kolejkach na poczcie tylko desperat mógłby założyć tam konto, po głupi znaczek czeka się na poczcie kwadrans.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Porady prawne

Kontakt

Temida Group International Consulting - Capitalis

Siedziba firmy:

ul. Dąbrowskiego 19a/13
41-500 Chorzów

e-mail: info@capitalis.pl
Tel.: (032) 72 76 279

Pomoc i doradztwo przy udzielaniu kredytów i pożyczek.
Porównanie kilkunastu największych banków komercyjnych w Polsce, SKOK-ów i parabanków.

Najniższe oprocentowanie i koszty kredytu na podstawie zawsze aktualnych danych przesyłanych bezpośrednio z banków i instytucji finansowych.

Doradztwo prawne, ubezpieczenia i pomoc przy uzyskaniu odszkodowań powypadkowych.

siedziba firmy capitalis - tgic

 

Ostatnie komentarze

 • Zasady reklamacji artykułów (produktów) spożywczych.
  Anetka 30.12.2022 09:38
  Ja zawsze pilnuję tego co kupuję :)uważam że trzeba zawsze reklamować towar, gdy coś jest nie tak.
   
 • Zasady reklamacji artykułów (produktów) spożywczych.
  Konsumentka 20.12.2022 10:47
  Z tą reklamacją towarów spożywczych, to w praktyce bywa różnie... A ludzie nie chcą się denerwować ...
   
 • Czy rzeczywiście można stracić prawo jazdy z powodu długów alimentacyjnych?
  Danka 03.12.2022 15:09
  Łatwiej za niepłacenie alimentów trafić do więzienia: https://pamietnikwindykatora.pl/nieplacone-alimenty-kara-pozbawienia-wolnosci/ ...
   
 • Ubranka dla dzieci - ręcznie szyte dla niemowląt i noworodków
  Klaraz 22.04.2022 18:55
  Żeby jeszcze te ręcznie szyte ubranka były w atrakcyjnych cenach to pewnie bym się skusiła :-)
   
 • Zasady dotyczące reklamacji mebli wykonanych na zamówienie - o czym należy pamiętać
  Konsumentka 11.04.2022 07:44
  No tak, zakup mebli na zamówienie jest trochę bardziej skomplikowany.. . Często takie sprawy kończą się ...
   
 • Spółka europejska – ogólna charakterystyka
  Redaktor 06.04.2022 21:04
  Wiekszośc artykułów prawniczych pisze prawnik - Hanna Bukowska L.L.M.
   
 • Klauzule Abuzywne – czyli niedozwolone zapisy w umowach z konsumentami.
  Robek 15.03.2022 13:31
  No tak... Klauzule abuzywne to bardzo ciekawy temat, warto znać rejestr klauzul niedozwolonych (śledzić ...
   
 • Spółka europejska – ogólna charakterystyka
  tomek 27.12.2021 16:43
  Kto jest autorem tego bloga? potrzebuje dodac do przypisów. prosze o pilna informacje
Copyright © 2022, Capitalis.pl All Rights Reserved.