nagłówek

Kredyty w PKO BP

Kredyty w PKO BP

Jeden z największych i najstarszych banków w Polsce. Łączy tradycję
z nowoczesnością. Swoją ofertę kieruje w sposób szczególny do ludzi młodych i dynamicznych, rozbudowuje serwis iPKO czyli bankowość internetową. Jest to jeden z najpopularniejszych banków, w którym Polacy chętnie zaciągają kredyty. Można powiedzieć, że PKO to dobry i sprawdzony bank.

Kredyt odnawialny

Sposób na uzyskanie stałego i szybkiego dostępu do dodatkowych środków finansowych. Wpływające na rachunek pieniądze pokrywają zadłużenie. Bank oferuje dodatkowo ubezpieczenie na wypadek śmierci lub trwałej niezdolności do pracy oraz utraty pracy. Polecam tę formę zapożyczania się w przypadku nieoczekiwanych wydatków. Jest to o wiele lepsze wyjście, niż zadłużanie się w niepewnych źródłach. Aby uzyskać kredyt odnawialny wystarczy pójść do PKO, otworzyć rachunek i przedstawić zaświadczenie potwierdzające dochód. Wysokość kredytu jest negocjowana indywidualnie.

„Max Pożyczka Mini Rata”

Okres kredytowania trwa do 8 lat. Opłata wynosi 26 zł za każdy 1000zł Max Pożyczki. Maksymalna wysokość to 20 000 zł netto. Jest ona udzielana bez poręczycieli i zabezpieczeń. Pożyczkę można wziąć przez Internet, telefon, lub w oddziale PKO. Dacyzja kredytowa jest podejmowana od razu.

Jest to kusząca oferta, za pożyczkę możemy  nabyć wymarzony telewizor, komputer, pralkę, telewizor,  pojechać na wakacje... Mimo to przed zaciągnięciem zobowiązania warto przeliczyć domowy budżet i odpowiedzieć sobie na pytanie, czy jest on w stanie znieść dodatkowe obciążenie.

Limit zadłużenia w koncie

Oferta skierowana do posiadaczy rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego za wyjątkiem SUPERKONTA GRAFFITI i usługi PKO Konto pierwsze. Nie możemy z niej również skorzystać jeśli mamy już „uruchomiony” kredyt odnawialny. Zaletą tej formy zadłużenia jest możliwość bieżącego zaspokajania niespodziewanych potrzeb. Możemy kupić towar dostrzeżony w okazyjnej cenie lub sprostać nagłym wydatkom jak na przykład konieczność zatankowania paliwa w podróży.

Kredyty konsolidacyjne w PKO

Polacy zadłużają się coraz bardziej. Wielu z nas ma do regulowania kilka zobowiązań. Kredyt konsolidacyjny umożliwia spłacanie ewentualnych zaległości oraz zastąpienie wielu rat jedną, niższą. Kredyt konsolidacyjny w PKO wypłacany jest w formie bezgotówkowej na wskazane przez kredytobiorcę rachunki. Zabezpieczeniem kredytu może być hipoteka bądź poręczyciele. Spłatę kredytu można rozłożyć na 25 lat. Oprocentowanie kredytu jest zmienne lub stałe i ustala się je w oddziałach PKO. Aby otrzymać kredyt trzeba złożyć osobiście wniosek w oddziale PKO oraz dostarczyć wymagane dokumenty potwierdzające tożsamość, dochody oraz prawo do nieruchomości, która ma być zabezpieczeniem.

Kredyty hipoteczne „Własny Kąt”

Charakteryzuje go niska marża negocjowana indywidualnie, finansowanie do 100% wartości nieruchomości oraz okres kredytowania  do 40 lat i 20% kwoty kredytu na dowolny, dodatkowy cel. Mogą to być wakacje, kupno samochodu, wyposażenie nowego mieszkania.

Wniosek o kontakt z doradcą kredytowym można złożyć na stronie internetowej PKO lub skorzystać z numeru Infolinii 801 302 302.

Komentarze

Guest

Cytuję Guest:
Jestem zainteresowany kredytem "Max Pożyczka Mini Rata". Kwota 15.000,- zł. na 7 lat. ... Jak przedstawiałby się harmonogram takiej spłaty z ubezpieczeniem?


Witam,
261,39 zł przy oprocentowaniu nominalnym 9,99% prowizja to 750 zł.
Całkowity koszt około 21 957 zł. Najlepiej jednak przejść się do oddziału banku i uzgodnić z konsultantem w przypadku takiego wieku, swoja drogą gartulujemy i zdrowia życzymy:)

Guest

Jestem zainteresowany kredytem "Max Pożyczka Mini Rata". Kwota 15.000,- zł. na 7 lat. Planuję pożyć jeszcze minimum 10 lat, ale w związku z zaawansowanym wiekiem (82) biorę pod uwagę formalną konieczność ubezpieczenia na wypadek wcześniejszego powołania do Krainy Wiecznych Łowów lub na Łono Abrahama. Mam w PKO BP rachunek rozliczeniowo-o szczędnościowy. Czy macie Państwo dla mnie odpowiednią propozycję? Kredyt samochodowy mnie nie interesuje, chociaż zakup samochodu jest celem mojej pożyczki, gdyż samochód ma być w pełni moją własnością, a nie w jakiejś części Banku. Jak przedstawiałby się harmonogram takiej spłaty z ubezpieczeniem?
+1

Aldik

Ciekawe czy jak by nie płacili takiej prowizji p. Majewskiemu obniżyli by RRSO przy kredytach dla szarego klienta poniżej 20%?

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Porady prawne

Kontakt

Temida Group International Consulting - Capitalis

Siedziba firmy:

ul. Dąbrowskiego 19a/13
41-500 Chorzów

e-mail: info@capitalis.pl
Tel.: (032) 72 76 279

Pomoc i doradztwo przy udzielaniu kredytów i pożyczek.
Porównanie kilkunastu największych banków komercyjnych w Polsce, SKOK-ów i parabanków.

Najniższe oprocentowanie i koszty kredytu na podstawie zawsze aktualnych danych przesyłanych bezpośrednio z banków i instytucji finansowych.

Doradztwo prawne, ubezpieczenia i pomoc przy uzyskaniu odszkodowań powypadkowych.

siedziba firmy capitalis - tgic

 

Ciekawe strony

Kredite in der Schweiz Kredite von Privat und Darlehen von privat in Österreich
https://www.kredite-darlehen-von-privat.ch

Ciekawe kredytowe forum bankowe opinie klientów banków i parabanków
https://ukredytowani.pl

Ostatnie komentarze

 • Spółka europejska – ogólna charakterystyka
  H. 28.10.2019 09:30
  Spółka europejska to bardzo ciekawe rozwiązanie. Jeśli ktoś planuje ekspansję na europejskie rynki ...
   
 • W austriackim banku można już założyć konto i brać kredyt na dowód przez połączenie wideo z konsultantem
  Iga 09.06.2019 09:05
  Witam, osobiście zupełnie zgadzam się z powyższym !
   
 • Skarga pauliańska
  Edward 05.06.2019 18:37
  Czy do złożenia skargi pauliańskiej wymagany jest przymus adwokacki.
   
 • Prześwietlamy kredyt z kontem w Eurobanku na tle innych kredytów
  Karczek 23.01.2018 19:55
  Dobre porównanie. Również uważam, że Eurobank jest jednym z tańszych jeżeli chodzi o kredyty.
   
 • Co z tym spadkiem?
  prawo pracy 06.11.2017 09:03
  Doskonałe ujęcie zagadnienia, wiele wnoszące do tematu. Niestety, nie ze wszystkim mogę się zgodzić,ale ...
   
 • W austriackim banku można już założyć konto i brać kredyt na dowód przez połączenie wideo z konsultantem
  kancelaria prawna 01.11.2017 15:49
  Ciekawy artykuł, wiele wnoszący. Czekam na więcej
   
 • Wypowiedzenie umowy zlecenia - ważny powód
  prawnik 27.05.2017 12:30
  Witam serdecznie, umowa zlecenia jest umową cywilnoprawną. Ma to znaczenie fundamentalne dlatego, że ...
   
 • Wypowiedzenie umowy zlecenia - ważny powód
  Elzieta 25.05.2017 10:14
  Dokladnie przeczytalam informacje,jedn ak nie znalazlam odpowiedzi na nurtujace mnie pytanie. Otoz 8 ...
Copyright © 2020, Capitalis.pl All Rights Reserved.