Kredyty w Raiffeisen Bank

Drukuj

Polacy coraz bardziej przekonują się do kredytów bankowych, jeszcze kilkanaście lat temu kredyty były zaciągane tylko w ostateczności. Dzisiaj kredyt jest powszechnie akceptowanym źródłem finansowania różnego rodzaju wydatków. Społeczeństwu łatwiej przychodzi spłacanie zobowiązań niż finansowanie zakupów z zgromadzonych oszczędności. Oferta kredytów i pożyczek banku Raiffeisen:

Kredyt konsumpcyjny w Raiffeisen umożliwia sfinansowanie bieżących potrzeb. Każdy z nas ma inne zapotrzebowania dlatego też środki pozyskane w ten sposób mogą zostać przeznaczone zarówno na wymarzone wakacje czy też sprzęt RTV do naszego domu.
Warunki kredytu gotówkowego:

Kredyt mieszkaniowy w Raiffeisen to sposób na spełnienia marzeń o własnych 4 kątach. Przy obecnych cenach nieruchomości odkładanie środków na zakup nieruchomości trwałoby kilkanaście, a czasem nawet kilkadziesiąt lat. Zaciągnięcie kredytu hipotecznego znacznie skraca okres wyczekiwania na nasze własne mieszkanie.
Warunki kredytu hipotecznego:

W przypadku oferty kredytowej dla małych przedsiębiorstw obejmuje ona swoim zasięgiem zarówno finansowanie potrzeb krótko jak i długo terminowych. W przypadku potrzeb krótkoterminowych głównie dotyczą one bieżącej działalności przedsiębiorstwa czyli zakup niezbędnych materiałów czy półproduktów. W tym celu wykorzystywany jest kredyt obrotowy.
Warunki kredytu obrotowego w Raiffeisen:

Kredyt hipoteczny w Raiffeisen dla firm może zostać przeznaczony na zakup nieruchomości lub spłatę zobowiązania w innym banku, które zostało zaciągnięte pod zastaw nieruchomości.
Warunki kredytu hipotecznego dla firm:

Kredyt do 30 tys. zł na okres od 6 do 72 miesięcy, przy założeniu spłaty zobowiązania w równych ratach
Dla kredytów w PLN
Kredyt w wysokości 80 tys. zł przy założeniu wartości nieruchomości na poziomie 300 tys. zł.


[1] Kredyt do 30 tys. zł na okres od 6 do 72 miesięcy, przy założeniu spłaty zobowiązania w równych ratach

[2] Dla kredytów w PLN

[3] Kredyt w wysokości 80 tys. zł przy założeniu wartości nieruchomości na poziomie 300 tys. zł.