Kredyty w Millennium Bank

Drukuj

Millennium Bank

Zapewniają, że ich podstawowym celem jest satysfakcja klienta i podniesienie jakości jego życia. Na swojej stronie internetowej piszą „inspiruje nas życie”. Poniżej przedstawiamy w skrócie ofertę kredytową Millennium Banku.

 

Kredyty - Pilna pożyczka

Może być przeznaczona na dowolny cel. Pieniądze otrzymujemy nawet w ciągu jednego dnia. Pilną Pożyczkę dostaje się stosunkowo łatwo. Jeśli jesteśmy zatrudnieni na podstawie umowy o pracę wystarczy dowód osobisty. Bez zbędnych formalności otrzymujemy do 10 000zł.

Najniższa kwota pożyczki wynosi 1000zł, a najwyższa 150 000zł, przy czym dla nowych klientów banku górna wysokość jest niższa, wynosi do 80 000zł. Nie są wymagane dodatkowe zabezpieczenia i poręczyciele. Rata wynosi od 17,48zł, oprocentowanie od 7,90%.  Okres kredytowania trwa od 6 miesięcy do nawet 6 lat.

 

Limit w koncie osobistym

Millenium oferuje również limit w koncie. Zapewnia on niezależność finansową i swobodę planowania wydatków. Z dodatkowych środków na koncie korzystamy w dowolnym czasie i dowolnym celu. Odsetki płacimy tylko od wykorzystanej kwoty. Jeśli wykorzystujemy limit w ciągu 7 wybranych dni w miesiącu – nie płacimy odsetek. Mogą to być na przykład ostatnie dni przed otrzymaniem kolejnego wynagrodzenia.

Standardowe oprocentowanie wynosi 18%. Dodatkowe informacje uzyskujemy pod numerami Infolinii  801 331 331 albo +48 22 598 40 40.

 

Kredyt hipoteczny

Radość jaką daje dom jest ogromna. Kredyt hipoteczny w Millennium to kredyt na cele mieszkaniowe. Za pożyczone pieniądze możemy kupić dom, mieszkanie, działkę, przeprowadzić remont. Bank kredytuje do 100% wartości nieruchomości.  W ramach programu „Rodzina na swoim” do 50% odsetek przez pierwsze 8 lat pokrywa Skarb Państwa.

 

Kredyty konsolidacyjne

Oferta dla osób, które chciałyby zastąpić kilka zobowiązań za pomocą jednego kredytu. Okres kredytowania wynosi do 30 lat. Zabezpieczenie kredytu stanowi  nieruchomość. Z jednej strony kredyt konsolidacyjny nie jest złym rozwiązaniem dla osób borykających się ze spłatą pilnych należności, z drugiej jednak zastawienie nieruchomości w ramach kredytu to posunięcie, które zawsze powinno być dobrze przemyślane.

Oprocentowanie kredytu Konsolidacyjnego w Millennium zależy od wysokości pożyczonej kwoty. Od 150 000zł wynosi od 8.09% do 8.49%, przy kwocie poniżej 150 000zł od 8.29% do 8.64%.