Kredyty w Euro Bank

Drukuj

Eurobank

„Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?” – pyta w swoim haśle reklamowym Eurobank. Bank akcentuje swoją otwartość na klienta, również tego „przeciętnego”. Wspiera innowacyjność, przyznaje stypendium im. Mariusza Łukasiewicza. Nagradzane są projekty związane z rozwojem innowacyjności i optymalizacją działań prowadzonych w banku. Sam pan Mariusz Łukasiewicz, pomysłodawca i twórca Eurobanku wspierał kulturę i sztukę tym samym rzeczywiście nawiązując do najlepszej tradycji bankowej, w której bank nie jest jedynie bezduszną maszyną do zarabiania pieniędzy. Nie samą sztuką jednak żyje człowiek – przekonajmy się, co bank faktycznie oferuje w bardziej przyziemnych kwestiach, takich jak kredyty.

 

Kredyt w 15 minut

Dobra oferta dla osób potrzebujących szybko pożyczyć pieniądze. Na pewno lepiej skorzystać z niej, niż zapożyczać się u pożyczkodawców o niepewnej reputacji.  Pożyczkę otrzymamy szybko, wystarczy przyjść do placówki Eurobanku z dowodem osobistym, drugim dokumentem tożsamości ze zdjęciem oraz odpowiednim dokumentem potwierdzającym uzyskiwany dochód. Drugi dowód tożsamości obowiązkowy jest tylko w przypadku, jeśli pożyczamy więcej niż 20 tys. zł. Pożyczyć można kwotę od 500zł do 120tys, zł.

 

Kredyt konsolidacyjny

Jeden zamiast wielu. Dzięki temu rozwiązaniu można pokryć zobowiązania i spłacać jedną ratę w miesiącu. Oprocentowanie wynosi 7%. Żeby uzyskać konsolidację trzeba przyjść  do placówki Eurobanku z dowodem osobistym, drugim dokumentem tożsamości ze zdjęciem, odpowiednim dokumentem potwierdzającym uzyskiwany dochód oraz dokumentami potwierdzającymi posiadanie i spłatę zobowiązań.

Aby uzyskać kredyt i poznać szczegóły oferty trzeba skontaktować się z doradcą hipotecznym pod numerem 19 000 lub wypełnić formularz kontaktowy.

Kredyt hipoteczny

Uzyskamy  kredyt w wysokości do 100% wartości zabezpieczenia hipotecznego, okres kredytowania wynosi do 30 lat . Kredyt mieszkaniowy można przeznaczyć na zakup lub budowę domu, mieszkania dla siebie lub pod wynajem, kupno działki budowlanej lub zakup działki rolnej, która może zostać w przyszłości przekształcona na działkę z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe. Pieniądze można także wydać na remont lub modernizację, a także  spłatę kredytu w innym banku. Można  łączyć różne cele kredytowania np. zakup mieszkania z jego remontem.

 

Ciemne chmury nad Eurobankiem

Opierając się jedynie na informacjach zamieszczonych na oficjalnej stronie Eurobanku, można by dojść do wniosku, że jest to instytucja ze wszech miar godna zaufania. Z resztą już sama nazwa – Eurobank – zobowiązuje, sugeruje, że mamy do czynienia z bankiem na europejskim poziomie.

Jednak, w Internecie natknąć można się na liczne opinie niezadowolonych klientów. Narzekają oni na pomyłki pracowników i nierzadko błędnie funkcjonujący system elektronicznego zarządzania kontem, omyłkowo naliczane opłaty.  Zdarzają się również uwagi na temat kultury osobistej kasjerów. Można więc dojść do wniosku, że przynajmniej część z nich nie jest bezpodstawna. Jeśli rzeczywiście Eurobank to firma na europejskim poziomie, z pewnością takie głosy niezadowolenia powinny być przez nich natychmiast brane pod uwagę. Każdy szanujący się specjalista od marketingu wie przecież, że czasem warto nawet ponieść niewielką stratę, ale zjednać sobie klienta, nie wspominając już o „zachowaniu twarzy”. Na dodatek, w Eurobanku prężnie rozwija się system franczyzy. Biorąc  pod uwagę sytuacje z innych banków, w których zdarzało się, że w ramach franczyzy działalność prowadziły osoby nieuczciwe, radzę dokładnie czytać umowy, które podpisujemy i jak ognia wystrzegać się wpłacania różnorodnych tzw. „opłat przedwstępnych”.