kredyty w Deutsche Bank

Drukuj

Kredyty w Deutsche Bank

Jest jedną z wiodących na świecie instytucji finansowych. Swoje usługi świadczy przede wszystkim  w Niemczech i Europie, ale rozwija swoją działalność także w Ameryce Północnej i w Azji. Zatrudnia 100 000 pracowników w  74 krajach. Na pierwszy rzut oka widać, że mamy do czynienia z poważnym bankiem. Na pewno warto zapoznać się także z ich ofertą kredytową.

 

Kredyt mieszkaniowy

Zaczynamy od tego produktu, jako że został on wyróżniony w rankingu Gazety Wyborczej, w którym kredyt mieszkaniowy zajął czwarte miejsce, a oferta w ramach programu „Rodzina na swoim” - pierwsze.

Kredyt przeznaczyć można na kupno lokalu mieszkalnego lub domu, modernizację, remont, rozbudowę, dokończenie budowy lokalu mieszkalnego lub domu, budowę domu na działce stanowiącej własność kredytobiorcy, spłatę kredytu mieszkaniowego w innym banku, a także zakup gruntu.

Bank oferuje pełne finansowanie, aż do 100% wartości nieruchomości z ubezpieczeniem niskiego wkładu własnego. Możliwy jest wybór waluty kredytu - PLN lub EURO. Samodzielnie dokonujemy wyboru systemu rat – sami decydujemy o formie spłaty kredytu. Można spłacać go w systemie rat stałych lub malejących.

Okres kredytowania wynosi  do 40 lat. Bank oferuje profesjonalne doradztwo i pomoc w załatwieniu formalności. Niewątpliwą zaletą jest szybka decyzja kredytowa. Bank zapewnia również, że wszystkie procedury są przejrzyste i zrozumiałe. W naszych czasach to niemal wyznacznik uczciwości. Dodatkowo, dla posiadaczy kredytu mieszkaniowego bank oferuje limit kredytowy w koncie, a także ubezpieczenie na życie. Dodatkowe informacje uzyskać można pod numerem Infolinii 801 118 118.

 


Kredyt konsolidacyjny

Otrzymamy go bez poręczycieli i zawiłych formalności.   Okres kredytowania trwa do 20 lat.  Kredyt można wziąć w PLN lub EUR, istnieje również możliwość wyboru zmiennej i stałej stopy procentowej w zależności od wymogów rynku. W przypadku kredytu konsolidacyjnego także istnieje możliwość spłaty kredytu w systemie rat stałych lub malejących. Oprocentowanie na pewno godne uwagi,  wynosi od 4,33%.


Kredyt samochodowy

Ubiegać o niego mogą się osoby fizyczne zatrudnione na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony lub określony, osoby  prowadzące działalność gospodarczą i wykonujące tzw. wolny zawód - wyłącznie na samochód do użytku prywatnego. Bank stawia również ograniczenie wiekowe - maksymalny wiek na koniec okresu kredytowania to 65 lat.

Minimalna kwota kredytu wynosi 20.000 zł lub równowartość 10.000 zł w walutach obcych, kredyt możemy zaciągnąć w PLN, EUR, USD, CHF. Stopa procentowa może być  zmienna lub stała. Oprocentowanie od 4,75%.

 


Limit kredytowy

W ofercie banku nie może oczywiście zabraknąć limitu kredytowego. Ubiegać o niego mogą się osoby fizyczne uzyskujące regularne dochody w Polsce, osoby fizyczne wykonujące działalność gospodarczą i wykonujące tzw. wolny zawód  - wyłącznie do użytku prywatnego. Okres kredytowania pozbawiony jest limitu, limit zostaje uruchomiony w momencie braku środków na koncie. Spłatę limitu pokrywają bieżące wpływy na rachunek. Górna wysokość limitu jest negocjowana w zależności od wysokości kwot jakie zasilają nasze konto, regularności wpłat i stanu rachunku.


Ubezpieczenie na wypadek utraty źródła stałego dochodu

Interesująca propozycja, zwłaszcza w obecnych czasach, kiedy wiele osób obawia się utraty zatrudnienia. Dzięki ubezpieczeniu, w momencie utraty pracy skutkującym uzyskaniem statusu bezrobotnego, ubezpieczyciel, w tym przypadku TU Europa spłaca raty do momentu znalezienia nowej pracy, nie dłużej jednak niż jeden rok i do kwoty  raty nie wyższej niż 6tys. zł.