Kredyty w BNP Paribas

Drukuj

Kredyty w BNP Paribas

 

Reklamują się jako „bank zmieniającego się świata”. Według rankingu Standard&Poor jeden z najsolidniejszych banków na świecie. W obszarach bankowości inwestycyjnej i korporacyjnej zajmują wiodące miejsce w Europie i Azji. Jest to więc bank silny, stabilny i nowoczesny. Zobaczmy jakie kredyty oferują swoim klientom w Polsce.

 

Kredyty gotówkowe na dowolny cel

Pożyczone pieniądze możemy przeznaczyć na co chcemy. Maksymalna kwota kredytu jest spora, wynosi nawet do 600 000zł.

Pożyczka może zostać spłacona do 7 lat. Kredyt jest udzielany osobom, które posiadają udokumentowany dochód z tytułu umowy o pracę lub kontraktu, emerytury, renty, działalności gospodarczej czy wolnego zawodu. Bank zastrzega jednak, że decyzja jest podejmowana indywidualnie, w zależności od oceny zdolności kredytowej klienta. Oprocentowanie jest zmienne i składa się ze stopy bazowej WIBOR 6M plus marża banku, a ta z kolei uzależniona jest od okresu kredytowania, kwoty kredytu i zabezpieczenia.

 

Kredyt Profesjonalista

Propozycja dla przedstawicieli wybranych, prestiżowych zawodów. Na Kredyt Profesjonalista liczyć może radca prawny, notariusz, adwokat, komornik sądowy, prokurator, sędzia, lekarz, stomatolog, protetyk, farmaceuta, architekt, geodeta. Maksymalna kwota to 100 000zł, ze spłatą rozłożoną na 84 miesiące. Pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel. Należność spłacamy za pomocą comiesięcznych rat o stałej wysokości. Całość kwoty można zwrócić jednorazowo, wtedy nie zachodzi konieczność regulowania odsetek.

Kredyty Mieszkaniowe

Daje możliwość zakupu, budowy, remontu lub wykończenia domu czy mieszkania. Przy zaciąganiu kredytu bank daje możliwość ustalenia „wakacji kredytowych” czyli okresu, w którym raty nie muszą być spłacane. Bank akceptuje różne źródła dochodu, także te zagraniczne (dobra oferta dla Polaków pracujących za granicą).

Minimalna kwota kredytu to 30 000zł, maksymalna  do 90% wartości nieruchomości. Za udzielenie kredytu nie jest pobierana prowizja. Zaletą oferty jest możliwość sfinansowania za pomocą kredytu kosztów okołotransakcyjnych, oraz uzyskania środków na dowolny cel w ramach Kredytu Mieszkaniowego. Bank pożycza pieniądze na okres do 40lat.

Kredyt samochodowy

Umożliwia realizację marzenia o zakupie nowego bądź używanego pojazdu. Może to być samochód, motocykl, skuter, ciągnik rolniczy...  W przypadku nowego pojazdu marzenie będzie tańsze, ponieważ oprocentowanie wyniesie od 6,9%. Przy samochodach używanych wynosi ono 7,9%. Oferta jest prezentowana jako promocyjna, dla osób, które zdecydują się założyć konto z pakietem L lub XL (wiąże się to z korzystaniem z innych dodatkowych usług, takich jak np. ubezpieczenie medyczne). W kredycie otrzymamy od 2000zł do 125% wartości pojazdu. Okres kredytowania wynosi do 96 miesięcy.

Dodatkowe informacje na temat oferty Paribas Fortis uzyskamy pod numerem Infolinii 801 367 847. Można także wejść na stronę banku: www.bnpparibas.pl i skorzystać z formularza kontaktowego lub porozmawiać z doradcą przez Skype.