Kredyty w Banku Pocztowym

Drukuj

Kredyty w Banku Pocztowym

 

Siła Banku Pocztowego polega na jego związku z Pocztą Polską. Chociaż autorytet tej ostatniej spadł nieco na przestrzeni ostatnich lat, to pocztowcy cieszą się tradycyjną już sympatią. Każdy chyba wie, gdzie znajduje się „jego” poczta. Bank Pocztowy świadczy swoje usługi w urzędach pocztowych, ale także w niezależnych placówkach. O ofertę Banku Pocztowego możemy zapytać swojego listonosza. Pocztowcy oferują nam rachunki rozliczeniowe, lokaty i pełną ofertę kredytów.

 

Szybki kredyt w Banku Pocztowym

Jest to pożyczka gotówkowa przy minimum formalności. Wniosek kredytowy złożyć można przez Internet na stronie banku i tą samą drogą otrzymać decyzję. Pożyczyć można od 500zł do 100 000zł. Jest to więc oferta, która zadowoli zarówno tych, którzy potrzebują tzw. „chwilówki” jak i osoby stojące przed większymi wydatkami. Do 10 000zł otrzymamy bez zgody współmałżonka, a do 20 000zł bez poręczycieli. Kredyt na samo oświadczenie o dochodach otrzymamy do wysokości 5 000zł.

Jest to oferta szczególnie korzystna dla osób starszych, które mają trudności z poruszaniem się lub osób o ograniczonej sprawności. W Biurze Prasowym Banku Pocztowego uzyskaliśmy informację, że osoba ubiegająca się o kredyt i posiadająca konto w Banku Pocztowym może wnioskować o podpisanie umowy za pośrednictwem listonosza lub pracownika Poczty, który zjawi się u niej w domu. Także pieniądze mogą być dostarczone przez listonosza (ewentualną przeszkodę może stanowić jedynie wysoka kwota. Listonosz nie powinien posiadać przy sobie więcej niż 30 000zł).

Pożyczyć można na dowolny cel - zakupy, remont mieszkania, studia.


Pożyczka hipoteczna

Można pożyczyć od 50 000 zł do 80% wartości nieruchomości stanowiącej przedmiot  zabezpieczenia pod warunkiem, że kwota nie przekroczy 5000 000zł. Okres kredytowania trwa do 30 lat. Obowiązkowym zabezpieczeniem spłaty pożyczki może być hipoteka lub cesja praw z umowy ubezpieczenia od ognia i innych zdarzeń losowych nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie pożyczki. Bank daje możliwość odstąpienia od umowy przed upływem 10 dni od jej zawarcia. Dzięki temu mamy więcej czasu na ponowne przemyślenie decyzji.


Kredyty samochodowe

Kredyt z Banku Pocztowego przeznaczyć można na zakup nowych albo używanych samochodów osobowych, kupno nowych jednośladów, zrefinansowanie kredytu samochodowego zaciągniętego w innym banku a także zrefinansowanie wydatkowanych środków pieniężnych na zakup pojazdu w terminie 90 dni od dnia zakupu pojazdu.

Kwota kredytu wynosi od 3 000 do 100 000 zł, Okres kredytowania od 12 m-cy do 120 m-cy. Aby wnioskować o kredyt wystarczy na stronie internetowej banku wypełnić formularz kontaktowy, a doradca sam się do nas odezwie.


Kredyty mieszkaniowe

Z pomocą tego kredytu pozyskamy środki na zakup mieszkania lub domu. Pieniądze można przeznaczyć również na budowę lub remont.  Bank finansuje do 100% wartości nieruchomości. Nie trzeba więc mieć wkładu własnego. Minimalna kwota to 50 000zł a okres kredytowania wynosi  do 40 lat.

Oprocentowanie możemy sprawdzić w tabeli zamieszczonej na stronie internetowej banku. Zależy ono od kilku czynników, m. in. okresu kredytowania i pożyczonej kwoty. Dodatkowe informacje uzyskamy pod numerem Infolinii 801 100 500.