Jaka jest pożyczka online w Santander

Drukuj

Placówka Bankowa BZ WBK oferuje nam pożyczkę, którą można otrzymać bez wychodzenia z domu i bez stania w długich kolejkach w placówce banku. Wchodzimy na stronę Banku Zachodniego, wypełniamy stosowny formularz i czekamy na decyzję. Kilka chwil i pieniądze mogą znaleźć się na naszym koncie. Mamy nadzieję, iż ten artykuł pozwoli Państwu znaleźć odpowiedzi na wszelkie nurtujące Was pytania, że będzie pigułką informacji, jak wziąć, ile, za ile i na jakich warunkach, by wszystko było dla nas jak najbardziej korzystne.

Karta kredyt Santander BZ WBK

Tani? Z całą pewnością! Szybki? Bez dwóch zdań! Bez zabezpieczeń i poręczycieli, a do tego na dowolny cel? Oczywiście! Taki właśnie jest kredyt gotówkowy, jaki oferuje nam placówka BZ WBK. Najważniejsze to: 10 minut w oczekiwaniu na decyzję. Bardzo łatwo możemy go dostać, bowiem korzystając z bankowości elektronicznej, wszystko załatwimy nie wychodząc z domu lub biura. Nie potrzebujemy zbędnych formalności, jeśli jesteśmy klientami BZ.

Maksymalna kwota kredytu to 120 000zł, przy czym dany klient może otrzymać pożyczkę w wysokości 20-krotności swoich zarobków netto. Okres spłaty do 72miesięcy. Jeśli chodzi o ubezpieczenie, możemy je bez problemu otrzymać, zarówno na wypadek śmierci, jak również i utraty pracy lub w przypadku zdarzeń losowych.

Spokojny Kredyt i Ubezpieczeniem na życie Spokojny Kredyt.

Podsumowując:

Nazwa pożyczki

Oprocentowanie

Wysokość pożyczki

Okres kredytowania

Warunki

Dodatkowe informacje

Kredyt gotówkowy

Oprocentowanie

7,99%-10% powyżej 10 000zł

 

10% do10 000zł

 

5,99% dla pracowników z sektora finansowego z ubezpieczeniem

 

6,99% dla pracowników z sektora finansowego bez ubezpieczenia 

do 120 000zł

Maksymalnie do 72 miesięcy

Jeśli jesteśmy klientami banku, nie potrzebujemy żadnych formalności. Jeśli jesteśmy nowymi klientami, konieczne jest źródło dochodu

 

Pożyczka udzielana jest w PLN

 

 

Chcąc postawić na tę pożyczkę online w BZ WBK, wystarczy stałe zatrudnienie i zamieszkanie w Polsce, pełnoletniość i zdolność do podejmowania czynności prawnych, a także posiadanie stałego źródła dochodu. Aby wypełnić wniosek online, potrzebne są nam dane osobowe, dane aktualnego pracodawcy, wysokość średnich dochodów netto z ostatnich trzech miesięcy, dane o zaciągniętych kredytach i zobowiązaniach, a także data zawarcia umowy lub przyznania konkretnego świadczenia. Jeśli to mamy, bez problemu wypełnimy wniosek, a to pozwoli bankowi podjąć decyzję i zdecydować, czy wypłaci nam potrzebną kwotę, czy też nie.

Analiza zdolności kredytowej w polskich bankach jest znacząco różna niż na zachodzie Europy bądź w krajach skandynawskich. Zainteresowanych odsyłam np. tutaj: http://www.kreditton.com/kriterier-for-a-fa-forbrukslan-i-norske-banker na stronie kredittkort på dagen.

Historie kredytową budujemy powoli, zaczynając nawet od zwykłych niewielkich zakupów na raty spłacanych w terminie rat pożyczki. Później nasz scoring będzie większy i banki same do nas będą dzwonić proponując nierzadko całkiem spory kredyt gotówkowy.