Jakie konto firmowe wybrać na przykładzie banku BGŻ

Email Drukuj
(1 głos, średnia ocena 5.00 na 5)

Zakładając własną firmę, większość z nas zwraca niemal od razu uwagę na godne konto firmowe. Szukamy ciekawych propozycji, przeglądamy oferty banków, zastanawiamy się nad tym, co dana placówka ma nam do zaoferowania. Dziś chcielibyśmy zwrócić uwagę na Bank BGŻ, pokazując, że również i tu możemy otrzymać ciekawy rachunek dla firm, który okaże się być czystym strzałem w dziesiątkę. Dobre konto firmowe, które stworzone zostało tak, aby każdy właściciel, czy to jednoosobowej firmy, czy dużej korporacji, mógł zyskać tu najlepsze i najkorzystniejsze rozwiązania.

Jeśli postawimy na Bank BGŻ, wówczas będziemy mogli otrzymać konto firmowe- Biznes Lider. Rewelacyjny rachunek dla firm, dzięki któremu zyskamy wiele korzyści i ciekawych rozwiązań. 0zł za wypłaty z bankomatów, 0zł za kartę do konta, jak również i 0zł opłaty za prowadzenie konta, jeśli średnie saldo w miesiącu wyniesie minimum 2 000zł. Jeśli chodzi o nasze wydatki, wynoszą one 5zł za przelewy do ZUS i US, 3zł za przelewy internetowe i 10zł za wpłaty lub wypłaty gotówki w oddziałach banku.

Bez wątpienia takie konto dla firm jest dobrym rozwiązaniem dla małych przedsiębiorstw, które nie oczekują od banku wiele. Proste, bezpieczne, dające poczucie zaspokojenia i satysfakcji. Konto Biznes Lider to wybór, który spodoba się zarówno osobom lubiącym tradycyjne wizyty w banku, jak również i bankowość elektroniczną. Tutaj mamy dwa w jednym! Bez wątpienia BGŻ zaoferował nam bardzo przejrzystą ofertę, która może dać klientom wszystko to, co najlepsze, jeśli chodzi o finanse naszej małej firmy. Placówka ta oferując Biznes Lider, pragnęła zaoferować klientom pakiet, który okazuje się być jedną z najlepszych opcji, jakie tylko można byłoby wziąć pod uwagę. Oprócz bieżącego rachunku w PLN, każdy użytkownik otrzyma również dostęp do rachunku za pośrednictwem bankowości telefonicznej TeleBGŻ i internetowej eBGŻ Firma. Poza tym zyska również rachunek lokacyjny, lokaty w PLN, czy debetowe karty płatnicze. Z całą pewnością trudno jest wśród wielu ofert postawić na tę jedną najlepszą, tę, która okaże się być strzałem w dziesiątkę. Na pewno Biznes Lider w BGŻ to jedna z tych propozycji, obok których na pewno nie można przejść obojętnie.

Aby założyć konto w tym banku, można zgłosić się osobiście w placówce lub skorzystać z formularza, który dostępny jest na stronie tej placówki. Bardzo dobry wybór, który na pewno sprawi, że nasze finanse znajdą się we właściwych rękach, będąc w pełni bezpieczne i odpowiednio lokowane. Więcej na temat innych kont biznesowych mozna znaleźć na stronie http://mbiznes.pl .