Capitalis.pl - Kredyty, pożyczki gotówkowe i porady prawne

Kredyty w Idea Bank

Email Drukuj PDF

Idea Bank

Oferta banku jest skierowana przede wszystkim do osób dynamicznych, przedsiębiorczych, marzących o własnym biznesie lub już prowadzących działalność gospodarczą.  Nie oznacza to oczywiście, że z ich usług nie może skorzystać przeciętny Kowalski. Strategia banku opiera się po prostu na założeniu, że nawet przeciętny Kowalski może mieć nieprzeciętny pomysł, który przyniesie spore zyski. Dlatego bank wspiera mikro-, małych i średnich przedsiębiorców.  W „manifeście” zamieszczonym na stronie internetowej banku czytamy, że to właśnie oni są rzeczywistym „kołem zamachowym” gospodarki. Pozostaje tylko jedno pytanie – czy „kołem zamachowym” gospodarki są również kredyty? W kontekście kryzysu na pewno można poważnie zastanowić się nad odpowiedzią. Pewne jest jedno – kredyty to czysty zysk dla banku. Dlatego też w ofercie Idea Banku znajdziemy ich sporo. Trzeba zaznaczyć, że oferta jest skierowana przede wszystkim do osób prowadzących działalność.

Kredyt na start

Jest to  kredyt hipoteczny dla nowych firm przeznaczony na rozwój ich działalności. Idea Bank proponuje  200 tys. zł, aby umożliwić start biznesu. Jest   przyznawany na cel operacyjny związany z prowadzoną działalnością,  udzielany na okres do 15 lat. Zdolność kredytowa jest oceniana na podstawie oświadczenia klienta o prognozowanym dochodzie, ale również na podstawie dotychczasowej historii kredytowej.

Poprawiony: poniedziałek, 05 września 2011 19:19 Więcej…

Kredyty w Euro Bank

Email Drukuj PDF

Eurobank

„Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?” – pyta w swoim haśle reklamowym Eurobank. Bank akcentuje swoją otwartość na klienta, również tego „przeciętnego”. Wspiera innowacyjność, przyznaje stypendium im. Mariusza Łukasiewicza. Nagradzane są projekty związane z rozwojem innowacyjności i optymalizacją działań prowadzonych w banku. Sam pan Mariusz Łukasiewicz, pomysłodawca i twórca Eurobanku wspierał kulturę i sztukę tym samym rzeczywiście nawiązując do najlepszej tradycji bankowej, w której bank nie jest jedynie bezduszną maszyną do zarabiania pieniędzy. Nie samą sztuką jednak żyje człowiek – przekonajmy się, co bank faktycznie oferuje w bardziej przyziemnych kwestiach, takich jak kredyty.

Kredyt w 15 minut

Dobra oferta dla osób potrzebujących szybko pożyczyć pieniądze. Na pewno lepiej skorzystać z niej, niż zapożyczać się u pożyczkodawców o niepewnej reputacji.  Pożyczkę otrzymamy szybko, wystarczy przyjść do placówki Eurobanku z dowodem osobistym, drugim dokumentem tożsamości ze zdjęciem oraz odpowiednim dokumentem potwierdzającym uzyskiwany dochód. Drugi dowód tożsamości obowiązkowy jest tylko w przypadku, jeśli pożyczamy więcej niż 20 tys. zł. Pożyczyć można kwotę od 500zł do 120tys, zł.

Więcej…

Kredyty w Alior Bank

Email Drukuj PDF

Kredyty i pożyczki gotówkowe w Alior bank

Swoją ofertę reklamuje w mediach hasłem „wyższa kultura bankowości”.  Jest to bank uniwersalny, działający zarówno w obszarze biznesowym jak i detalicznym. Zgodnie z informacjami, jakie znaleźć można na ich  stronie internetowej swoją działalność opierają na siedmiu filarach: przejrzystości, zaufaniu, bezpieczeństwie, stabilności, odpowiedzialności, doradztwie oraz innowacyjności. Z pewnością jest to instytucja finansowa znana i godna zaufania, dlatego warto prześledzić ich ofertę kredytową.

Pożyczka gotówkowa

Można przeznaczyć ją na dowolny cel konsumpcyjny. Może to być zakup sprzętu RTV lub AGD, wyposażenie mieszkania czy wymarzona zagraniczna wycieczka. To, co podoba się w ofercie Alior Banku to przejrzystość– 22zł za każdy 1000zł pożyczki. Bez poręczycieli i zabezpieczeń uzyskać można do 150tys. złotych.

Poprawiony: poniedziałek, 05 września 2011 16:47 Więcej…

Strona 8 z 8