Capitalis.pl - Kredyty, pożyczki gotówkowe i porady prawne

Kredyty w BGŻ

Email Drukuj PDF

BGŻ

Uniwersalny Bank z dobrymi tradycjami, od lat obdarzany zaufaniem przez Polaków. Specjalizuje się w finansowaniu rolnictwa, gospodarki żywnościowej (stąd nazwa) oraz infrastruktury regionalnej. Mocną stroną banku  jest zaangażowanie w rozwój społeczności lokalnych. Dzięki niemu, rozwijając współpracę z partnerami społecznymi, staje się dla nich godnym zaufania partnerem. BGŻ zapewnia, że chętnie wspiera przedsięwzięcia o charakterze długofalowym. Skoro tak, na pewno nie będzie większych trudności z pożyczeniem od nich pieniędzy. Przekonajmy się jednak, jakie warunki oferują.

Pożyczka „Tu i teraz”

Pożyczkę „Tu i Teraz” można przeznaczyć na dowolny cel – remont mieszkania, zakup mebli lub kupno samochodu.  Bezpieczeństwo zwiększa bezpłatny pakiet  ubezpieczeń obejmujący ubezpieczenia na życie oraz od utraty pracy. Maksymalna kwota pożyczki jest ograniczona praktycznie tylko naszymi zdolnościami płatniczymi. Nie potrzeba poręczycieli i dodatkowych zabezpieczeń – chyba, że chcielibyśmy pożyczyć więcej niż 50 000zł. Okres kredytowania wynosi do 5 lat, oprocentowanie od 9%. Należność spłacamy w postaci stałej, comiesięcznej raty.

Więcej…

Kredyty w Kredyt Banku

Email Drukuj PDF

Kredyty w Kredyt Banku

Chciałoby się powiedzieć nomen-omen, nic tak bardzo nie obliguje jak nazwa. Zgodnie z reklamą bank łączy w sobie nowoczesność z tradycjami solidnej bankowości na najwyższym poziomie.  O jakości usług świadczą liczne wyróżnienia, w tym trzy  Medale Europejskie przez Komitet Integracji Europejskiej i Business Centre Club. Wśród wyróżnionych produktów znalazł się kredyt mieszkaniowy Ekstralokum. Bank jest przyjazny dla młodych, został wyróżniony nagrodami „Alicja” przez miesięcznik „Twój Styl”, m.in. za pakiety usług przeznaczonych dla młodzieży. Wygląda na to, że Kredyt Bank rzeczywiście trzyma dobry poziom. Zobaczmy jednak czy Kredyt Bank zasługuje na swoją nazwę.

Limit kredytowy w Ekstrakoncie

Zapewnia płynność finansową i porycie niespodziewanych wydatków. Ustalony w rozsądnej wysokości limit kredytowy to dobra propozycja dla osób ze stałym dochodem. Limit sprawdzi się również w sytuacji, gdy do pokrycia mamy naglące należności, a pracodawca czy zleceniodawca zwleka z przelewem wynagrodzenia.

Więcej…

Kredyty w Idea Bank

Email Drukuj PDF

Idea Bank

Oferta banku jest skierowana przede wszystkim do osób dynamicznych, przedsiębiorczych, marzących o własnym biznesie lub już prowadzących działalność gospodarczą.  Nie oznacza to oczywiście, że z ich usług nie może skorzystać przeciętny Kowalski. Strategia banku opiera się po prostu na założeniu, że nawet przeciętny Kowalski może mieć nieprzeciętny pomysł, który przyniesie spore zyski. Dlatego bank wspiera mikro-, małych i średnich przedsiębiorców.  W „manifeście” zamieszczonym na stronie internetowej banku czytamy, że to właśnie oni są rzeczywistym „kołem zamachowym” gospodarki. Pozostaje tylko jedno pytanie – czy „kołem zamachowym” gospodarki są również kredyty? W kontekście kryzysu na pewno można poważnie zastanowić się nad odpowiedzią. Pewne jest jedno – kredyty to czysty zysk dla banku. Dlatego też w ofercie Idea Banku znajdziemy ich sporo. Trzeba zaznaczyć, że oferta jest skierowana przede wszystkim do osób prowadzących działalność.

Kredyt na start

Jest to  kredyt hipoteczny dla nowych firm przeznaczony na rozwój ich działalności. Idea Bank proponuje  200 tys. zł, aby umożliwić start biznesu. Jest   przyznawany na cel operacyjny związany z prowadzoną działalnością,  udzielany na okres do 15 lat. Zdolność kredytowa jest oceniana na podstawie oświadczenia klienta o prognozowanym dochodzie, ale również na podstawie dotychczasowej historii kredytowej.

Poprawiony: poniedziałek, 05 września 2011 19:19 Więcej…

Kredyty w Euro Bank

Email Drukuj PDF

Eurobank

„Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?” – pyta w swoim haśle reklamowym Eurobank. Bank akcentuje swoją otwartość na klienta, również tego „przeciętnego”. Wspiera innowacyjność, przyznaje stypendium im. Mariusza Łukasiewicza. Nagradzane są projekty związane z rozwojem innowacyjności i optymalizacją działań prowadzonych w banku. Sam pan Mariusz Łukasiewicz, pomysłodawca i twórca Eurobanku wspierał kulturę i sztukę tym samym rzeczywiście nawiązując do najlepszej tradycji bankowej, w której bank nie jest jedynie bezduszną maszyną do zarabiania pieniędzy. Nie samą sztuką jednak żyje człowiek – przekonajmy się, co bank faktycznie oferuje w bardziej przyziemnych kwestiach, takich jak kredyty.

Kredyt w 15 minut

Dobra oferta dla osób potrzebujących szybko pożyczyć pieniądze. Na pewno lepiej skorzystać z niej, niż zapożyczać się u pożyczkodawców o niepewnej reputacji.  Pożyczkę otrzymamy szybko, wystarczy przyjść do placówki Eurobanku z dowodem osobistym, drugim dokumentem tożsamości ze zdjęciem oraz odpowiednim dokumentem potwierdzającym uzyskiwany dochód. Drugi dowód tożsamości obowiązkowy jest tylko w przypadku, jeśli pożyczamy więcej niż 20 tys. zł. Pożyczyć można kwotę od 500zł do 120tys, zł.

Więcej…

Kredyty w Alior Bank

Email Drukuj PDF

Kredyty i pożyczki gotówkowe w Alior bank

Swoją ofertę reklamuje w mediach hasłem „wyższa kultura bankowości”.  Jest to bank uniwersalny, działający zarówno w obszarze biznesowym jak i detalicznym. Zgodnie z informacjami, jakie znaleźć można na ich  stronie internetowej swoją działalność opierają na siedmiu filarach: przejrzystości, zaufaniu, bezpieczeństwie, stabilności, odpowiedzialności, doradztwie oraz innowacyjności. Z pewnością jest to instytucja finansowa znana i godna zaufania, dlatego warto prześledzić ich ofertę kredytową.

Pożyczka gotówkowa

Można przeznaczyć ją na dowolny cel konsumpcyjny. Może to być zakup sprzętu RTV lub AGD, wyposażenie mieszkania czy wymarzona zagraniczna wycieczka. To, co podoba się w ofercie Alior Banku to przejrzystość– 22zł za każdy 1000zł pożyczki. Bez poręczycieli i zabezpieczeń uzyskać można do 150tys. złotych.

Poprawiony: poniedziałek, 05 września 2011 16:47 Więcej…

Strona 8 z 8