Capitalis.pl - Kredyty, pożyczki gotówkowe i porady prawne

Kredyty inwestycyjne

Email Drukuj PDF

Prowadzenie swojej działalności gospodarczej wiąże się z załatwianiem mnóstwa dokumentów. sami musimy pamiętać o odprowadzaniu podatku i o różnych comiesięcznych opłatach. Kiedy dopiero startujemy z pewnością przydałby nam się jakiś finansowy wkład. Niewielu z nas może sobie pozwolić na samodzielne sfinansowanie biznesu, naprzeciw wychodzą nam banki które udzielają kredytów inwestycyjnych.

Więcej…

Czym różni się kredyt od pożyczki

Email Drukuj PDF

W obecnych czasach każdy z nas ma dostęp do internetu i popularnych gazet. Teraz możemy swobodnie operować takimi pojęciami jak lokaty, konta osobiste, pożyczki i kredyty. Pomimo tego, że ta wiedza jest ogólnodostępna bardzo często mylimy ze sobą dwa pojęcia.

Poprawiony: wtorek, 20 września 2011 12:01 Więcej…

kredyty w Deutsche Bank

Email Drukuj PDF

Kredyty w Deutsche Bank

Jest jedną z wiodących na świecie instytucji finansowych. Swoje usługi świadczy przede wszystkim  w Niemczech i Europie, ale rozwija swoją działalność także w Ameryce Północnej i w Azji. Zatrudnia 100 000 pracowników w  74 krajach. Na pierwszy rzut oka widać, że mamy do czynienia z poważnym bankiem. Na pewno warto zapoznać się także z ich ofertą kredytową.

Kredyt mieszkaniowy

Zaczynamy od tego produktu, jako że został on wyróżniony w rankingu Gazety Wyborczej, w którym kredyt mieszkaniowy zajął czwarte miejsce, a oferta w ramach programu „Rodzina na swoim” - pierwsze.

Więcej…

Kredyty w mBanku

Email Drukuj PDF

mKredyty z mBankiem

mBank to pierwszy polski bank internetowy. Swoją popularność zdobył w czasach, kiedy inne banki dopiero wprowadzały możliwość internetowych transakcji. Nie posiada oddziałów, jedynie Centralę Finansową oraz mKioski. Mimo panującej konkurencji nadal cieszy się rosnącą popularnością. Spora część Polaków decyduje się w mBanku wziąć kredyt na zakup wymarzonego domu, samochodu czy zagraniczne wakacje. Przyjrzyjmy się zatem, jakie kredyty ma do zaoferowania internetowy mBank.

 

Kredyt gotówkowy Klient mBanku otrzyma go bez formalności nawet w 15 minut przez Internet lub telefon. Można w ten sposób pożyczyć kwotę już od 500zł aż do 100 tys. Okres spłaty wynosi od 3 do aż 84 miesięcy . W przypadku tego typu pożyczki siedem lat to rzeczywiście długi okres. Dzień spłaty raty wybieramy samodzielnie. Jest to spore udogodnienie, szczególnie dla osób nie dysponujących dużym budżetem.

Poprawiony: środa, 07 września 2011 17:09 Więcej…

Kredyty w Lukas Banku

Email Drukuj PDF

Kredyty w Lukas Banku

Lukas Bank swoim sztandarowym hasłem reklamowym „tak powinno być w każdym banku” sugeruje, że jest niekwestionowanym liderem na rynku bankowości. Skoro tak, na pewno warto dowiedzieć się, co Lukas ma nam do zaoferowania w dziedzinie kredytów.

Kredyt gotówkowy

Bank oferuje pożyczkę na dowolny cel. Kwota pożyczki wynosi od 500 do 80 000zł. Okres spłaty wynosi do 72 miesięcy. Możemy wybrać datę spłaty i dostosować ją do terminu otrzymania wynagrodzenia. Można również połączyć dochody swoje i małżonka w celu uzyskania wyższej kwoty kredytu. Oprocentowanie pożyczki – co ciekawe- jest odwrotnie proporcjonalne do jej wysokości. Im więcej pożyczymy, tym niższe będzie oprocentowanie. Najniższa wartość oprocentowania to 6,99%,najwyższa-16.99%.

 

Poprawiony: środa, 07 września 2011 17:10 Więcej…

Strona 7 z 8