Capitalis.pl - Kredyty, pożyczki gotówkowe i porady prawne

kredyty w Deutsche Bank

Email Drukuj PDF

Kredyty w Deutsche Bank

Jest jedną z wiodących na świecie instytucji finansowych. Swoje usługi świadczy przede wszystkim  w Niemczech i Europie, ale rozwija swoją działalność także w Ameryce Północnej i w Azji. Zatrudnia 100 000 pracowników w  74 krajach. Na pierwszy rzut oka widać, że mamy do czynienia z poważnym bankiem. Na pewno warto zapoznać się także z ich ofertą kredytową.

Kredyt mieszkaniowy

Zaczynamy od tego produktu, jako że został on wyróżniony w rankingu Gazety Wyborczej, w którym kredyt mieszkaniowy zajął czwarte miejsce, a oferta w ramach programu „Rodzina na swoim” - pierwsze.

Więcej…

Kredyty w mBanku

Email Drukuj PDF

mKredyty z mBankiem

mBank to pierwszy polski bank internetowy. Swoją popularność zdobył w czasach, kiedy inne banki dopiero wprowadzały możliwość internetowych transakcji. Nie posiada oddziałów, jedynie Centralę Finansową oraz mKioski. Mimo panującej konkurencji nadal cieszy się rosnącą popularnością. Spora część Polaków decyduje się w mBanku wziąć kredyt na zakup wymarzonego domu, samochodu czy zagraniczne wakacje. Przyjrzyjmy się zatem, jakie kredyty ma do zaoferowania internetowy mBank.

 

Kredyt gotówkowy Klient mBanku otrzyma go bez formalności nawet w 15 minut przez Internet lub telefon. Można w ten sposób pożyczyć kwotę już od 500zł aż do 100 tys. Okres spłaty wynosi od 3 do aż 84 miesięcy . W przypadku tego typu pożyczki siedem lat to rzeczywiście długi okres. Dzień spłaty raty wybieramy samodzielnie. Jest to spore udogodnienie, szczególnie dla osób nie dysponujących dużym budżetem.

Poprawiony: środa, 07 września 2011 17:09 Więcej…

Kredyty w Lukas Banku

Email Drukuj PDF

Kredyty w Lukas Banku

Lukas Bank swoim sztandarowym hasłem reklamowym „tak powinno być w każdym banku” sugeruje, że jest niekwestionowanym liderem na rynku bankowości. Skoro tak, na pewno warto dowiedzieć się, co Lukas ma nam do zaoferowania w dziedzinie kredytów.

Kredyt gotówkowy

Bank oferuje pożyczkę na dowolny cel. Kwota pożyczki wynosi od 500 do 80 000zł. Okres spłaty wynosi do 72 miesięcy. Możemy wybrać datę spłaty i dostosować ją do terminu otrzymania wynagrodzenia. Można również połączyć dochody swoje i małżonka w celu uzyskania wyższej kwoty kredytu. Oprocentowanie pożyczki – co ciekawe- jest odwrotnie proporcjonalne do jej wysokości. Im więcej pożyczymy, tym niższe będzie oprocentowanie. Najniższa wartość oprocentowania to 6,99%,najwyższa-16.99%.

 

Poprawiony: środa, 07 września 2011 17:10 Więcej…

Kredyty w BGŻ

Email Drukuj PDF

BGŻ

Uniwersalny Bank z dobrymi tradycjami, od lat obdarzany zaufaniem przez Polaków. Specjalizuje się w finansowaniu rolnictwa, gospodarki żywnościowej (stąd nazwa) oraz infrastruktury regionalnej. Mocną stroną banku  jest zaangażowanie w rozwój społeczności lokalnych. Dzięki niemu, rozwijając współpracę z partnerami społecznymi, staje się dla nich godnym zaufania partnerem. BGŻ zapewnia, że chętnie wspiera przedsięwzięcia o charakterze długofalowym. Skoro tak, na pewno nie będzie większych trudności z pożyczeniem od nich pieniędzy. Przekonajmy się jednak, jakie warunki oferują.

Pożyczka „Tu i teraz”

Pożyczkę „Tu i Teraz” można przeznaczyć na dowolny cel – remont mieszkania, zakup mebli lub kupno samochodu.  Bezpieczeństwo zwiększa bezpłatny pakiet  ubezpieczeń obejmujący ubezpieczenia na życie oraz od utraty pracy. Maksymalna kwota pożyczki jest ograniczona praktycznie tylko naszymi zdolnościami płatniczymi. Nie potrzeba poręczycieli i dodatkowych zabezpieczeń – chyba, że chcielibyśmy pożyczyć więcej niż 50 000zł. Okres kredytowania wynosi do 5 lat, oprocentowanie od 9%. Należność spłacamy w postaci stałej, comiesięcznej raty.

Więcej…

Kredyty w Kredyt Banku

Email Drukuj PDF

Kredyty w Kredyt Banku

Chciałoby się powiedzieć nomen-omen, nic tak bardzo nie obliguje jak nazwa. Zgodnie z reklamą bank łączy w sobie nowoczesność z tradycjami solidnej bankowości na najwyższym poziomie.  O jakości usług świadczą liczne wyróżnienia, w tym trzy  Medale Europejskie przez Komitet Integracji Europejskiej i Business Centre Club. Wśród wyróżnionych produktów znalazł się kredyt mieszkaniowy Ekstralokum. Bank jest przyjazny dla młodych, został wyróżniony nagrodami „Alicja” przez miesięcznik „Twój Styl”, m.in. za pakiety usług przeznaczonych dla młodzieży. Wygląda na to, że Kredyt Bank rzeczywiście trzyma dobry poziom. Zobaczmy jednak czy Kredyt Bank zasługuje na swoją nazwę.

Limit kredytowy w Ekstrakoncie

Zapewnia płynność finansową i porycie niespodziewanych wydatków. Ustalony w rozsądnej wysokości limit kredytowy to dobra propozycja dla osób ze stałym dochodem. Limit sprawdzi się również w sytuacji, gdy do pokrycia mamy naglące należności, a pracodawca czy zleceniodawca zwleka z przelewem wynagrodzenia.

Więcej…

Strona 7 z 8