Capitalis.pl - Kredyty, pożyczki gotówkowe i porady prawne

Kredyty w Banku Pocztowym

Email Drukuj PDF

Kredyty w Banku Pocztowym

Siła Banku Pocztowego polega na jego związku z Pocztą Polską. Chociaż autorytet tej ostatniej spadł nieco na przestrzeni ostatnich lat, to pocztowcy cieszą się tradycyjną już sympatią. Każdy chyba wie, gdzie znajduje się „jego” poczta. Bank Pocztowy świadczy swoje usługi w urzędach pocztowych, ale także w niezależnych placówkach. O ofertę Banku Pocztowego możemy zapytać swojego listonosza. Pocztowcy oferują nam rachunki rozliczeniowe, lokaty i pełną ofertę kredytów.

Szybki kredyt w Banku Pocztowym

Jest to pożyczka gotówkowa przy minimum formalności. Wniosek kredytowy złożyć można przez Internet na stronie banku i tą samą drogą otrzymać decyzję. Pożyczyć można od 500zł do 100 000zł. Jest to więc oferta, która zadowoli zarówno tych, którzy potrzebują tzw. „chwilówki” jak i osoby stojące przed większymi wydatkami. Do 10 000zł otrzymamy bez zgody współmałżonka, a do 20 000zł bez poręczycieli. Kredyt na samo oświadczenie o dochodach otrzymamy do wysokości 5 000zł.

Poprawiony: poniedziałek, 26 września 2011 21:15 Więcej…

Kredyty w ING Banku Śląskim

Email Drukuj PDF

Kredyty w ING Banku Śląskim

ING Bank Śląski to już bank z tradycjami. Powstał 1 lutego 1988 roku. Jest rozpoznawany dzięki dobrze przeprowadzanym kampaniom reklamowym i chwytliwym hasłom takim jak „dojeżdżają-załatwiają”.

Jest to bank nowoczesny, z bezpieczną, lecz zarazem prostą obsługą konta internetowego. Liczne reklamy zachęcają nas do korzystania z usług kredytowych tego banku. Kierując się zasadą, że jeśli już pożyczać to bezpiecznie i od najlepszych - prześledziliśmy ofertę kredytów w ING.

Kredyt hipoteczny

Kto z nas nie marzy o własnym kącie? Bank Śląski oferuje pożyczkę na okres do 40 lat. Wybrać możemy niższą marżę lub zero prowizji. Oprocentowanie wynosi od 5,45%. Minimalna kwota jaką możemy pożyczyć to 40 000zł, maksymalna – do 90% wartości nieruchomości.

Poprawiony: poniedziałek, 26 września 2011 21:07 Więcej…

Kredyty konsolidacyjne

Email Drukuj PDF

Pułapką dzisiejszych czasów jest zbyt duża łatwość otrzymywania różnych pożyczek i kredytów. Co prawda rząd w ostatnim czasie wprowadził spore zaostrzenia mające na celu zapobiec nadmiernemu zadłużaniu się, jednak nie mogąc otrzymać kredytu w banku udajemy się do instytucji pozabankowych i nasz dług wciąż rośnie.

Więcej…

Kredyty inwestycyjne

Email Drukuj PDF

Prowadzenie swojej działalności gospodarczej wiąże się z załatwianiem mnóstwa dokumentów. sami musimy pamiętać o odprowadzaniu podatku i o różnych comiesięcznych opłatach. Kiedy dopiero startujemy z pewnością przydałby nam się jakiś finansowy wkład. Niewielu z nas może sobie pozwolić na samodzielne sfinansowanie biznesu, naprzeciw wychodzą nam banki które udzielają kredytów inwestycyjnych.

Więcej…

Czym różni się kredyt od pożyczki

Email Drukuj PDF

W obecnych czasach każdy z nas ma dostęp do internetu i popularnych gazet. Teraz możemy swobodnie operować takimi pojęciami jak lokaty, konta osobiste, pożyczki i kredyty. Pomimo tego, że ta wiedza jest ogólnodostępna bardzo często mylimy ze sobą dwa pojęcia.

Poprawiony: wtorek, 20 września 2011 12:01 Więcej…

Strona 6 z 8