Capitalis.pl - Kredyty, pożyczki gotówkowe i porady prawne

Kredyty w Millennium Bank

Email Drukuj PDF

Millennium Bank

Zapewniają, że ich podstawowym celem jest satysfakcja klienta i podniesienie jakości jego życia. Na swojej stronie internetowej piszą „inspiruje nas życie”. Poniżej przedstawiamy w skrócie ofertę kredytową Millennium Banku.

Kredyty - Pilna pożyczka

Może być przeznaczona na dowolny cel. Pieniądze otrzymujemy nawet w ciągu jednego dnia. Pilną Pożyczkę dostaje się stosunkowo łatwo. Jeśli jesteśmy zatrudnieni na podstawie umowy o pracę wystarczy dowód osobisty. Bez zbędnych formalności otrzymujemy do 10 000zł.

Poprawiony: poniedziałek, 03 października 2011 19:54 Więcej…

Kredyty refinansowe

Email Drukuj PDF

Czym jest refinansowanie? Krótko mówiąc jest to zmiana warunków kredytu, która pociąga za sobą automatyczną zmianę banku. Jeżeli czujemy że nasze kredyty są zbyt wysoko oprocentowane, lub jeśli nie dajemy sobie rady ze spłatą zbyt dużych rat to zawsze możemy renegocjować warunki umowy.

Więcej…

Kredyty w Banku Pocztowym

Email Drukuj PDF

Kredyty w Banku Pocztowym

Siła Banku Pocztowego polega na jego związku z Pocztą Polską. Chociaż autorytet tej ostatniej spadł nieco na przestrzeni ostatnich lat, to pocztowcy cieszą się tradycyjną już sympatią. Każdy chyba wie, gdzie znajduje się „jego” poczta. Bank Pocztowy świadczy swoje usługi w urzędach pocztowych, ale także w niezależnych placówkach. O ofertę Banku Pocztowego możemy zapytać swojego listonosza. Pocztowcy oferują nam rachunki rozliczeniowe, lokaty i pełną ofertę kredytów.

Szybki kredyt w Banku Pocztowym

Jest to pożyczka gotówkowa przy minimum formalności. Wniosek kredytowy złożyć można przez Internet na stronie banku i tą samą drogą otrzymać decyzję. Pożyczyć można od 500zł do 100 000zł. Jest to więc oferta, która zadowoli zarówno tych, którzy potrzebują tzw. „chwilówki” jak i osoby stojące przed większymi wydatkami. Do 10 000zł otrzymamy bez zgody współmałżonka, a do 20 000zł bez poręczycieli. Kredyt na samo oświadczenie o dochodach otrzymamy do wysokości 5 000zł.

Poprawiony: poniedziałek, 26 września 2011 21:15 Więcej…

Kredyty w ING Banku Śląskim

Email Drukuj PDF

Kredyty w ING Banku Śląskim

ING Bank Śląski to już bank z tradycjami. Powstał 1 lutego 1988 roku. Jest rozpoznawany dzięki dobrze przeprowadzanym kampaniom reklamowym i chwytliwym hasłom takim jak „dojeżdżają-załatwiają”.

Jest to bank nowoczesny, z bezpieczną, lecz zarazem prostą obsługą konta internetowego. Liczne reklamy zachęcają nas do korzystania z usług kredytowych tego banku. Kierując się zasadą, że jeśli już pożyczać to bezpiecznie i od najlepszych - prześledziliśmy ofertę kredytów w ING.

Kredyt hipoteczny

Kto z nas nie marzy o własnym kącie? Bank Śląski oferuje pożyczkę na okres do 40 lat. Wybrać możemy niższą marżę lub zero prowizji. Oprocentowanie wynosi od 5,45%. Minimalna kwota jaką możemy pożyczyć to 40 000zł, maksymalna – do 90% wartości nieruchomości.

Poprawiony: poniedziałek, 26 września 2011 21:07 Więcej…

Kredyty konsolidacyjne

Email Drukuj PDF

Pułapką dzisiejszych czasów jest zbyt duża łatwość otrzymywania różnych pożyczek i kredytów. Co prawda rząd w ostatnim czasie wprowadził spore zaostrzenia mające na celu zapobiec nadmiernemu zadłużaniu się, jednak nie mogąc otrzymać kredytu w banku udajemy się do instytucji pozabankowych i nasz dług wciąż rośnie.

Więcej…

Strona 6 z 8