Capitalis.pl - Kredyty, pożyczki gotówkowe i porady prawne

Życie na kredyt - sytuacja Grecji i innych krajów UE zagrożonych bankructwem

Email Drukuj PDF

Po osiągnięciu porozumienia o 4.00 nad ranem 27 października 2011 roku co do wysokości i rodzaju pomocy zagrożonej bankructwem Grecji, nasuwa się pytanie czy zażegnano kryzys w tym kraju czy tylko odroczono go w czasie. Jeżeli takie nakłady finansowe były potrzebne 11 milionowej Grecji to ile pieniędzy musi wyłożyć Unia na pomoc Włochom, Hiszpanii i Irlandii - państwom też stojącym u progu niewypłacalności? Co pozostaje - znowu kredyty i jeszcze raz kredyty...

Poprawiony: piątek, 28 października 2011 12:03 Więcej…

Kredyty w Invest Banku

Email Drukuj PDF

Kredyty w Invest Banku

Invest Bank powstał w 1991 roku. Tym, co go wyróżnia, jest duży udział polskiego kapitału. Wdrażają nowoczesne systemy zarządzania jakością dbając o zadowolenie klientów.  Jest to więc bank nowoczesny, idący z duchem czasów. Mają rozbudowaną ofertę kredytów dla klientów indywidualnych.

Kredyty gotówkowe

Pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel, na stronie internetowej banku znajdziemy nawet informację, że na poprawę humoru... no cóż, można i tak.

Więcej…

Kredyty w PKO BP

Email Drukuj PDF

Kredyty w PKO BP

Jeden z największych i najstarszych banków w Polsce. Łączy tradycję
z nowoczesnością. Swoją ofertę kieruje w sposób szczególny do ludzi młodych i dynamicznych, rozbudowuje serwis iPKO czyli bankowość internetową. Jest to jeden z najpopularniejszych banków, w którym Polacy chętnie zaciągają kredyty. Można powiedzieć, że PKO to dobry i sprawdzony bank.

Kredyt odnawialny

Sposób na uzyskanie stałego i szybkiego dostępu do dodatkowych środków finansowych. Wpływające na rachunek pieniądze pokrywają zadłużenie. Bank oferuje dodatkowo ubezpieczenie na wypadek śmierci lub trwałej niezdolności do pracy oraz utraty pracy.

Więcej…

Kredyty w BNP Paribas

Email Drukuj PDF

Kredyty w BNP Paribas

Reklamują się jako „bank zmieniającego się świata”. Według rankingu Standard&Poor jeden z najsolidniejszych banków na świecie. W obszarach bankowości inwestycyjnej i korporacyjnej zajmują wiodące miejsce w Europie i Azji. Jest to więc bank silny, stabilny i nowoczesny. Zobaczmy jakie kredyty oferują swoim klientom w Polsce.

Kredyty gotówkowe na dowolny cel

Pożyczone pieniądze możemy przeznaczyć na co chcemy. Maksymalna kwota kredytu jest spora, wynosi nawet do 600 000zł.

Poprawiony: piątek, 07 października 2011 13:06 Więcej…

Kredyty w BZ WBK

Email Drukuj PDF

Kredyty w WBK

WBK to popularny, nowoczesny bank o rozbudowanej ofercie. Są otwarci na klienta i jego potrzeby. Bank doskonali równocześnie technologię internetową, podnosi stopień zabezpieczeń. Z jednej strony dzięki temu śpimy spokojniej. Z drugiej – skorzystanie ze swojego konta przez Internet na wycieczce to już teraz pewien problemem. Jeśli zapomnimy skomplikowany numer – nie ma na to szans. W innych bankach wystarczy hasło, które wymyślamy sami dla siebie. Jeśli natomiast chodzi o ofertę kredytową banku Zachodniego WBK to jest ona konkurencyjna i warto się jej przyjrzeć.

Limit kredytowy w koncie

Dobra oferta w zasadzie dla wszystkich. Każdy z nas potrzebuje czasem dodatkowej gotówki, a limit ustalony na rozsądnym poziomie jest lepszym rozwiązaniem niż chwilówki z niepewnych źródeł.

Więcej…

Strona 5 z 8