Capitalis.pl - Kredyty, pożyczki gotówkowe i porady prawne

Kredyty w PKO BP

Email Drukuj PDF

Kredyty w PKO BP

Jeden z największych i najstarszych banków w Polsce. Łączy tradycję
z nowoczesnością. Swoją ofertę kieruje w sposób szczególny do ludzi młodych i dynamicznych, rozbudowuje serwis iPKO czyli bankowość internetową. Jest to jeden z najpopularniejszych banków, w którym Polacy chętnie zaciągają kredyty. Można powiedzieć, że PKO to dobry i sprawdzony bank.

Kredyt odnawialny

Sposób na uzyskanie stałego i szybkiego dostępu do dodatkowych środków finansowych. Wpływające na rachunek pieniądze pokrywają zadłużenie. Bank oferuje dodatkowo ubezpieczenie na wypadek śmierci lub trwałej niezdolności do pracy oraz utraty pracy.

Więcej…

Kredyty w BNP Paribas

Email Drukuj PDF

Kredyty w BNP Paribas

Reklamują się jako „bank zmieniającego się świata”. Według rankingu Standard&Poor jeden z najsolidniejszych banków na świecie. W obszarach bankowości inwestycyjnej i korporacyjnej zajmują wiodące miejsce w Europie i Azji. Jest to więc bank silny, stabilny i nowoczesny. Zobaczmy jakie kredyty oferują swoim klientom w Polsce.

Kredyty gotówkowe na dowolny cel

Pożyczone pieniądze możemy przeznaczyć na co chcemy. Maksymalna kwota kredytu jest spora, wynosi nawet do 600 000zł.

Poprawiony: piątek, 07 października 2011 13:06 Więcej…

Kredyty w BZ WBK

Email Drukuj PDF

Kredyty w WBK

WBK to popularny, nowoczesny bank o rozbudowanej ofercie. Są otwarci na klienta i jego potrzeby. Bank doskonali równocześnie technologię internetową, podnosi stopień zabezpieczeń. Z jednej strony dzięki temu śpimy spokojniej. Z drugiej – skorzystanie ze swojego konta przez Internet na wycieczce to już teraz pewien problemem. Jeśli zapomnimy skomplikowany numer – nie ma na to szans. W innych bankach wystarczy hasło, które wymyślamy sami dla siebie. Jeśli natomiast chodzi o ofertę kredytową banku Zachodniego WBK to jest ona konkurencyjna i warto się jej przyjrzeć.

Limit kredytowy w koncie

Dobra oferta w zasadzie dla wszystkich. Każdy z nas potrzebuje czasem dodatkowej gotówki, a limit ustalony na rozsądnym poziomie jest lepszym rozwiązaniem niż chwilówki z niepewnych źródeł.

Więcej…

Kredyty w Millennium Bank

Email Drukuj PDF

Millennium Bank

Zapewniają, że ich podstawowym celem jest satysfakcja klienta i podniesienie jakości jego życia. Na swojej stronie internetowej piszą „inspiruje nas życie”. Poniżej przedstawiamy w skrócie ofertę kredytową Millennium Banku.

Kredyty - Pilna pożyczka

Może być przeznaczona na dowolny cel. Pieniądze otrzymujemy nawet w ciągu jednego dnia. Pilną Pożyczkę dostaje się stosunkowo łatwo. Jeśli jesteśmy zatrudnieni na podstawie umowy o pracę wystarczy dowód osobisty. Bez zbędnych formalności otrzymujemy do 10 000zł.

Poprawiony: poniedziałek, 03 października 2011 19:54 Więcej…

Kredyty refinansowe

Email Drukuj PDF

Czym jest refinansowanie? Krótko mówiąc jest to zmiana warunków kredytu, która pociąga za sobą automatyczną zmianę banku. Jeżeli czujemy że nasze kredyty są zbyt wysoko oprocentowane, lub jeśli nie dajemy sobie rady ze spłatą zbyt dużych rat to zawsze możemy renegocjować warunki umowy.

Więcej…

Strona 5 z 8