Capitalis.pl - Kredyty, pożyczki gotówkowe i porady prawne

Kredyty w Getin Banku

Email Drukuj PDF

Getin Bank to detaliczna część ogólnopolskiego Getin Noble Bank SA, należącego do  jednych z najbardziej dynamicznie rozwijających się instytucji finansowych w Polsce. Jest to największy ogólnopolski bank stworzony przy znacznym udziale polskiego kapitału prywatnego. Getin Bank ma rozbudowaną ofertę kredytów.

 

Kredyt  gotówkowy MAX

Pożyczyć można duże pieniądze, do 150 000zł, bez prowizji. Oprocentowanie wynosi  8,7%, ale jest zmienne i jego ostateczna wysokość jest ustalana przez bank.  Okres kredytowania trwa do 7 lat.

Więcej…

Kredyty w Invest Banku

Email Drukuj PDF

Kredyty w Invest Banku

Bank oferuje pełen zakres usług bankowych dla klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych. Łączy tradycję z nowoczesnością. Z konta w Invest Banku bez problemu skorzystamy przez Internet.  Jest to również bank prowadzący działalność charytatywną, w szczególności  za pośrednictwem fundacji Polsat Dzieciom.  Szybką pożyczkę można uzyskać również w Autoryzowanych Punktach Sprzedaży Cyfrowego Polsatu.

Kredyt gotówkowy

Okres spłaty zależy od nas. Możemy całość spłacić w 3 miesiące, lub rozłożyć należność na 5 lat. Decyzja o przyznaniu lub nieprzyznaniu pożyczki zapada w ciągu jednego dnia, w uzasadnionych przypadkach czas ten może wydłużyć się do 3 dni.

Poprawiony: czwartek, 24 listopada 2011 14:00 Więcej…

Banki, kredyty i nowe lokaty

Email Drukuj PDF

Agencja Moody's obniżyła ocenę polskiego sektora bankowego w perspektywie na negatywną przede wszystkim z powodu powiązania niektórych banków z bankami zagranicznymi które mają problemy jak np. włoski Unicredit który jest właścicielem Pekao SA a za zeszły kwartał ogłosił straty rzędu 10 mld euro.

Jedne banki mają kłopoty inne wchodzą na nasz rynek. 17 listopada 2011 swoją siedzibę w Warszawie otworzył bank J.P. Morgan. P. Zaleska dementuje plotki o sprzedaży Alior Banku i chce wprowadzić nowy bank internetowy Alior SYNC. Do sprzedaży jest Kredyt Bank, Bank Millennium i Polbank.

Poprawiony: czwartek, 17 listopada 2011 21:50 Więcej…

Kredyty w Citi Handlowy

Email Drukuj PDF

Kredyty w Citi Handlowy

Citi Handlowy należy do Citigroup, największej globalnej instytucji świadczącej usługi finansowe. Obsługuje ona około 200 milionów klientów indywidualnych i dysponuje olbrzymim kapitałem. Inne główne marki należące do Citigroup to CitiFinancial, Primerica, Salomon Smith Barney, Banamex i Travelers. Sam bank to instytucja nowoczesna i stabilna, zatrudniająca wysokiej klasy specjalistów, z rozbudowaną ofertą kredytową w której każdy może wyszukać coś dla siebie.


Kredyty i Pożyczka gotówkowa

Z oprocentowaniem od 9,90%. Pożyczyć można nawet do 120 tys. złotych i przeznaczyć je na dowolny cel konsumpcyjny. Okres kredytowania wynosi do 7 lat.

Poprawiony: piątek, 11 listopada 2011 17:33 Więcej…

Niezbędne dokumenty do udzielenia kredytu

Email Drukuj PDF

Podpisanie umowy kredytowej wiąże się załatwianiem mnóstwa formalności. Co prawda niektóre banki starają się uprosić tą procedurę jednaj pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć. Bank przyznając nam kredyty musi dokładnie poznać nas oraz naszą sytuację finansową. Jeżeli naszym celem są drobne kredyty gotówkowe to formalności ograniczają się jedynie do oświadczenia o zarobkach i przedstawienia dowodu osobistego. Jeżeli jednak staramy się o kredyty hipoteczne lub inne długoterminowe to bank sporo ryzykuje pożyczając nam gotówkę dlatego stara się jak najlepiej zabezpieczyć. Na początek trzeba udowodnić swoją tożsamość, do tego niezbędne są dwa dokumenty tożsamości ze zdjęciem. W dalszej kolejności musimy być przygotowani na okazanie dokumentów poświadczających nasze dochody. Jeżeli pracujemy na umowę o pracę to niezbędne jest aktualne zaświadczenie o zarobkach, jeśli prowadzimy działalność gospodarczą to wymagane są dokumenty z Urzędu Skarbowego oraz z ZUS-u. W dalszej kolejności kredyty muszą być jakoś zabezpieczone, najczęściej podstawowym zabezpieczeniem jest sama kredytowana rzecz czyli nieruchomość, auto lub maszyny.

Poprawiony: niedziela, 06 listopada 2011 23:01

Strona 4 z 8