Capitalis.pl - Kredyty, pożyczki gotówkowe i porady prawne

Banki, kredyty i nowe lokaty

Email Drukuj PDF

Agencja Moody's obniżyła ocenę polskiego sektora bankowego w perspektywie na negatywną przede wszystkim z powodu powiązania niektórych banków z bankami zagranicznymi które mają problemy jak np. włoski Unicredit który jest właścicielem Pekao SA a za zeszły kwartał ogłosił straty rzędu 10 mld euro.

Jedne banki mają kłopoty inne wchodzą na nasz rynek. 17 listopada 2011 swoją siedzibę w Warszawie otworzył bank J.P. Morgan. P. Zaleska dementuje plotki o sprzedaży Alior Banku i chce wprowadzić nowy bank internetowy Alior SYNC. Do sprzedaży jest Kredyt Bank, Bank Millennium i Polbank.

Poprawiony: czwartek, 17 listopada 2011 21:50 Więcej…

Kredyty w Citi Handlowy

Email Drukuj PDF

Kredyty w Citi Handlowy

Citi Handlowy należy do Citigroup, największej globalnej instytucji świadczącej usługi finansowe. Obsługuje ona około 200 milionów klientów indywidualnych i dysponuje olbrzymim kapitałem. Inne główne marki należące do Citigroup to CitiFinancial, Primerica, Salomon Smith Barney, Banamex i Travelers. Sam bank to instytucja nowoczesna i stabilna, zatrudniająca wysokiej klasy specjalistów, z rozbudowaną ofertą kredytową w której każdy może wyszukać coś dla siebie.


Kredyty i Pożyczka gotówkowa

Z oprocentowaniem od 9,90%. Pożyczyć można nawet do 120 tys. złotych i przeznaczyć je na dowolny cel konsumpcyjny. Okres kredytowania wynosi do 7 lat.

Poprawiony: piątek, 11 listopada 2011 17:33 Więcej…

Niezbędne dokumenty do udzielenia kredytu

Email Drukuj PDF

Podpisanie umowy kredytowej wiąże się załatwianiem mnóstwa formalności. Co prawda niektóre banki starają się uprosić tą procedurę jednaj pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć. Bank przyznając nam kredyty musi dokładnie poznać nas oraz naszą sytuację finansową. Jeżeli naszym celem są drobne kredyty gotówkowe to formalności ograniczają się jedynie do oświadczenia o zarobkach i przedstawienia dowodu osobistego. Jeżeli jednak staramy się o kredyty hipoteczne lub inne długoterminowe to bank sporo ryzykuje pożyczając nam gotówkę dlatego stara się jak najlepiej zabezpieczyć. Na początek trzeba udowodnić swoją tożsamość, do tego niezbędne są dwa dokumenty tożsamości ze zdjęciem. W dalszej kolejności musimy być przygotowani na okazanie dokumentów poświadczających nasze dochody. Jeżeli pracujemy na umowę o pracę to niezbędne jest aktualne zaświadczenie o zarobkach, jeśli prowadzimy działalność gospodarczą to wymagane są dokumenty z Urzędu Skarbowego oraz z ZUS-u. W dalszej kolejności kredyty muszą być jakoś zabezpieczone, najczęściej podstawowym zabezpieczeniem jest sama kredytowana rzecz czyli nieruchomość, auto lub maszyny.

Poprawiony: niedziela, 06 listopada 2011 23:01

Życie na kredyt - sytuacja Grecji i innych krajów UE zagrożonych bankructwem

Email Drukuj PDF

Po osiągnięciu porozumienia o 4.00 nad ranem 27 października 2011 roku co do wysokości i rodzaju pomocy zagrożonej bankructwem Grecji, nasuwa się pytanie czy zażegnano kryzys w tym kraju czy tylko odroczono go w czasie. Jeżeli takie nakłady finansowe były potrzebne 11 milionowej Grecji to ile pieniędzy musi wyłożyć Unia na pomoc Włochom, Hiszpanii i Irlandii - państwom też stojącym u progu niewypłacalności? Co pozostaje - znowu kredyty i jeszcze raz kredyty...

Poprawiony: piątek, 28 października 2011 12:03 Więcej…

Kredyty w Invest Banku

Email Drukuj PDF

Kredyty w Invest Banku

Invest Bank powstał w 1991 roku. Tym, co go wyróżnia, jest duży udział polskiego kapitału. Wdrażają nowoczesne systemy zarządzania jakością dbając o zadowolenie klientów.  Jest to więc bank nowoczesny, idący z duchem czasów. Mają rozbudowaną ofertę kredytów dla klientów indywidualnych.

Kredyty gotówkowe

Pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel, na stronie internetowej banku znajdziemy nawet informację, że na poprawę humoru... no cóż, można i tak.

Więcej…

Strona 4 z 8