Capitalis.pl - Kredyty, pożyczki gotówkowe i porady prawne

Kredyty w Banku BPH

Email Drukuj PDF

Szeroka oferta kredytowa Banku BPH oprócz klientów indywidualnych obejmuje również przedsiębiorstwa. Każda firma znajdzie w Banku BPH odpowiedni produkt kredytowy dostosowany do jej indywidualnych potrzeb. Oferta kredytowa Banku BPH:

Poprawiony: wtorek, 31 stycznia 2012 22:02 Więcej…

Kredyty w Raiffeisen Bank

Email Drukuj PDF

Polacy coraz bardziej przekonują się do kredytów bankowych, jeszcze kilkanaście lat temu kredyty były zaciągane tylko w ostateczności. Dzisiaj kredyt jest powszechnie akceptowanym źródłem finansowania różnego rodzaju wydatków. Społeczeństwu łatwiej przychodzi spłacanie zobowiązań niż finansowanie zakupów z zgromadzonych oszczędności. Oferta kredytów i pożyczek banku Raiffeisen:

Poprawiony: sobota, 28 stycznia 2012 16:12 Więcej…

Kredyty w Polbanku

Email Drukuj PDF

Oferta kredytowa Polbanku opiera się na kredytach dla klientów indywidualnych wśród których znajdziemy kredyt hipoteczny, kredyt gotówkowy i kredyt samochodowy oraz na kredytach dla firm. Oferta kredytowa dla przedsiębiorców obejmuje kredyt obrotowy i kredyt inwestycyjny.

Kredyt gotówkowy w Polbanku występuje w dwóch wariantach; Kredyt Bezpieczny i Kredyt na Miarę. Kredyt bezpieczny pozwala na elastyczną regulację wysokości rat , natomiast Kredyt na Miarę to z góry ustanowiony poziom konkretnych rat. W Polbanku obowiązuje promocja dzięki której za sumienną spłatę zobowiązania możemy otrzymać premię w wysokości nawet do 500zł

Poprawiony: piątek, 23 grudnia 2011 12:56 Więcej…

Kredyty w Getin Banku

Email Drukuj PDF

Getin Bank to detaliczna część ogólnopolskiego Getin Noble Bank SA, należącego do  jednych z najbardziej dynamicznie rozwijających się instytucji finansowych w Polsce. Jest to największy ogólnopolski bank stworzony przy znacznym udziale polskiego kapitału prywatnego. Getin Bank ma rozbudowaną ofertę kredytów.

 

Kredyt  gotówkowy MAX

Pożyczyć można duże pieniądze, do 150 000zł, bez prowizji. Oprocentowanie wynosi  8,7%, ale jest zmienne i jego ostateczna wysokość jest ustalana przez bank.  Okres kredytowania trwa do 7 lat.

Więcej…

Kredyty w Invest Banku

Email Drukuj PDF

Kredyty w Invest Banku

Bank oferuje pełen zakres usług bankowych dla klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych. Łączy tradycję z nowoczesnością. Z konta w Invest Banku bez problemu skorzystamy przez Internet.  Jest to również bank prowadzący działalność charytatywną, w szczególności  za pośrednictwem fundacji Polsat Dzieciom.  Szybką pożyczkę można uzyskać również w Autoryzowanych Punktach Sprzedaży Cyfrowego Polsatu.

Kredyt gotówkowy

Okres spłaty zależy od nas. Możemy całość spłacić w 3 miesiące, lub rozłożyć należność na 5 lat. Decyzja o przyznaniu lub nieprzyznaniu pożyczki zapada w ciągu jednego dnia, w uzasadnionych przypadkach czas ten może wydłużyć się do 3 dni.

Poprawiony: czwartek, 24 listopada 2011 14:00 Więcej…

Strona 3 z 8