Capitalis.pl - Kredyty, pożyczki gotówkowe i porady prawne

Kredyty przedświąteczne - kwiecień 2012

Email Drukuj PDF

Niektórzy obserwatorzy rynku bankowego zauważyli brak nawiązywania do świąt w okresach przedświątecznych zarówno Bożego Narodzenia jak i Wielkanocy. Jeszcze w 2010 roku reklamy nawiązywały do tradycji chrześcijańskich i zachęcały do finansowania wydatków z nimi związanych. Kiedy jednak okazało się, że ponad 2 lata temu obroty kredytami konsumenckimi w połowie grudnia spadły o prawie 600 milionów złotych, wyciagnięto wnioski i w 2011 oraz przed świętami 8-9 kwietnia 2012 stricte świątecznych pożyczek i kredytów brak.

Poprawiony: czwartek, 29 marca 2012 22:28 Więcej…

Kredyty w Pekao SA

Email Drukuj PDF

Pekao SA jest jednym z większych banków w Polsce, co zobowiązuje go utrzymywania swojej oferty produktów bankowych na bardzo wysokim poziomie. Oprócz standardowych usług takich jak konta bankowe, czy lokaty pieniężne Pekao SA posiada również szeroką ofertę produktów kredytowych zarówno dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw.

Wśród produktów kredytowych dla osób indywidualnych warto zwrócić uwagę na pożyczkę ekspresową oraz kredyt mieszkaniowy.

Poprawiony: niedziela, 19 lutego 2012 19:27 Więcej…

Kredyty w Banku BPH

Email Drukuj PDF

Szeroka oferta kredytowa Banku BPH oprócz klientów indywidualnych obejmuje również przedsiębiorstwa. Każda firma znajdzie w Banku BPH odpowiedni produkt kredytowy dostosowany do jej indywidualnych potrzeb. Oferta kredytowa Banku BPH:

Poprawiony: wtorek, 31 stycznia 2012 22:02 Więcej…

Kredyty w Raiffeisen Bank

Email Drukuj PDF

Polacy coraz bardziej przekonują się do kredytów bankowych, jeszcze kilkanaście lat temu kredyty były zaciągane tylko w ostateczności. Dzisiaj kredyt jest powszechnie akceptowanym źródłem finansowania różnego rodzaju wydatków. Społeczeństwu łatwiej przychodzi spłacanie zobowiązań niż finansowanie zakupów z zgromadzonych oszczędności. Oferta kredytów i pożyczek banku Raiffeisen:

Poprawiony: sobota, 28 stycznia 2012 16:12 Więcej…

Kredyty w Polbanku

Email Drukuj PDF

Oferta kredytowa Polbanku opiera się na kredytach dla klientów indywidualnych wśród których znajdziemy kredyt hipoteczny, kredyt gotówkowy i kredyt samochodowy oraz na kredytach dla firm. Oferta kredytowa dla przedsiębiorców obejmuje kredyt obrotowy i kredyt inwestycyjny.

Kredyt gotówkowy w Polbanku występuje w dwóch wariantach; Kredyt Bezpieczny i Kredyt na Miarę. Kredyt bezpieczny pozwala na elastyczną regulację wysokości rat , natomiast Kredyt na Miarę to z góry ustanowiony poziom konkretnych rat. W Polbanku obowiązuje promocja dzięki której za sumienną spłatę zobowiązania możemy otrzymać premię w wysokości nawet do 500zł

Poprawiony: piątek, 23 grudnia 2011 12:56 Więcej…

Strona 3 z 8