Capitalis.pl - Kredyty, pożyczki gotówkowe i porady prawne

Kredyty firmowe w Banku BPH

Email Drukuj PDF

Bank BPH ofertę swoich kredytów dla firm podzielił na dwie kategorie w zależności od wielkości działalności prowadzonej przez wnioskodawcę. W ofercie banku znajdziemy więc:

  • Kredyty dla mikro i małych firm
  • Kredyty dla średnich firm

Kredyty dla mikro i małych przedsiębiorstw 

Kredyty te są skierowane do firm, których roczne przychody nie przekraczają poziomu 5 mln zł. Warto dodać, iż większość decyzji kredytowych jest wydawana w przeciągu 48h od momentu złożenia wniosku. Wśród tej oferty znajdziemy między innymi:

Poprawiony: niedziela, 22 lipca 2012 20:46 Więcej…

Kredyty w SKOK Piast

Email Drukuj PDF

SKOK to instytucja finansowa nie będąca bankiem, co oznacza że jej działalność jest regulowana innymi przepisami niż działalność banków. Wszystkie SKOK-i w Polce podlegają KSKOK czyli Krajowej Spółdzielczej Kasie Oszczędnościowo-Kredytowej. Instytucja to ma na celu nadzorowanie działalności wszystkich SKOK-ów. SKOK Piast dysponuje blisko 90 placówkami w całej Polsce mając swoją siedzibę w Tychach. Obecnie w ofercie SKOK Piast występuje promocyjna pożyczka gotówkowa o nazwie „Pożyczka na Twoją kieszeń”

Więcej…

Kredyty w Kasach Stefczyka

Email Drukuj PDF

Skok Stefczyka to jedna z największych Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo Kredytowych w Polsce, które w skrócie określamy jako SKOK. SKOK Stefczyka posiada blisko 390 placówek w całej Polsce, obecnie jednak (po zmianie w 2010) SKOK Stefczyka funkcjonuje pod nazwą Kasa Stefczyka. Centrala tej instytucji finansowej znajduje się w Gdyni. Z oferty SKOK mogą korzystać wszyscy jej członkowie. SKOK nie jest bankiem, w jego ofercie znajdziemy jednak między innymi takie usługi finansowe jak pożyczki, lokaty, konta czy ubezpieczenia.

Więcej…

Kredyty przedświąteczne - kwiecień 2012

Email Drukuj PDF

Niektórzy obserwatorzy rynku bankowego zauważyli brak nawiązywania do świąt w okresach przedświątecznych zarówno Bożego Narodzenia jak i Wielkanocy. Jeszcze w 2010 roku reklamy nawiązywały do tradycji chrześcijańskich i zachęcały do finansowania wydatków z nimi związanych. Kiedy jednak okazało się, że ponad 2 lata temu obroty kredytami konsumenckimi w połowie grudnia spadły o prawie 600 milionów złotych, wyciagnięto wnioski i w 2011 oraz przed świętami 8-9 kwietnia 2012 stricte świątecznych pożyczek i kredytów brak.

Poprawiony: czwartek, 29 marca 2012 22:28 Więcej…

Kredyty w Pekao SA

Email Drukuj PDF

Pekao SA jest jednym z większych banków w Polsce, co zobowiązuje go utrzymywania swojej oferty produktów bankowych na bardzo wysokim poziomie. Oprócz standardowych usług takich jak konta bankowe, czy lokaty pieniężne Pekao SA posiada również szeroką ofertę produktów kredytowych zarówno dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw.

Wśród produktów kredytowych dla osób indywidualnych warto zwrócić uwagę na pożyczkę ekspresową oraz kredyt mieszkaniowy.

Poprawiony: niedziela, 19 lutego 2012 19:27 Więcej…

Strona 2 z 8