Sosnowiec

Email Drukuj
(2 głosów, średnia ocena 4.50 na 5)

Kredyty w Sosnowcu.

Ulica Modrzejowska w Sosnowcu to właściwie krótki odcinek drogi na którym znajdziemy witryny prawie wszystkich banków działających w Polsce. I tak:

  • Modrzejowska 27, Sosnowiec - Bank Fortis - konta i kredyty dla firm i klientów indywidualnych
  • Modrzejowska 20, Sosnowiec - Polbank - także konta osobiste i kredyty
  • Modrzejowska 17 Sosnowiec - Bank Zachodni BZWBK - kredyty i konta
  • Modrzejowska 14, Sosnowiec - Bank Millennium
  • Modrzejowska 12, Sosnowiec - AIG Bank i Santander
  • Modrzejowska 6, Sosnowiec - kredyty i konta bankowe w Eurobanku

Wśród banków oferujących interesujące kredyty jest Polbank co oferuje opisaliśmy poniżej.

PolBank jako trzykrotny zwycięzca plebiscytu na najlepszy bank dla firm, który jest organizowany przez miesięcznik Forbes musi stale dbać o wysoką jakość oferowanych usług. Polbank został nagrodzony między innymi w kategorii depozytów oraz produktów kredytowych. Zasługi Polbanku są tym większe, iż te dwie kategorie są najistotniejszymi produktami bankowymi wykorzystywanymi przez firmy. Duża konkurencja na rynku kredytów dla firm, sprawia że nie łatwo jest stworzyć wyróżniającą się ofertę, która zostanie doceniona przez profesjonalistów.  

Na ofertę kredytową dla firm składają się następujące produkty:

·         Linia kredytowa

·         Linia bieżąca

·         Kredyt obrotowy

·         Kredyt na sprzęt

·         Kredyt na lokal

Linia kredytowa w Polbanku umożliwia uzyskania nawet do 200.000zł bez konieczności przedstawiania zabezpieczenia. Linia kredytowa jest elastyczną formą finansowania bieżących wydatków, która pozwala w szybki i łatwy sposób uzupełnić niedobór gotówki. Usługa linii kredytowej jest przeznaczona dla firm, działających na rynku od minimum 12 miesięcy. W przypadku kredytu powyżej 200 tys. zł bank wymaga zabezpieczenia hipotecznego.

·         Prowizja za udzielenie kredytu 1,5%[1]

·         Naliczanie odsetek wyłącznie od wykorzystanej kwoty kredytu

Linia bieżąca jest przyznawana na okres 1 roku, z możliwością automatycznego przedłużenia. Linia bieżąca podobnie jak inne krótkoterminowe źródła finansowania musi być związana z finansowaniem bieżących potrzeb przedsiębiorstwa. Kredyt jest uruchamiany w rachunku bieżącym i pozostawiany do dyspozycji kredytobiorcy. Przyznanie linii bieżącej wiąże się z posiadaniem rachunku bieżącego w Polbanku. O przyznanie kredytu mogą wnioskować przedsiębiorcy działający na rynku co najmniej od 2 lat.

·         Kredyt w wysokości od 10.000zł do 100.000zł

·         Prowizja na poziomie 1,5%

Kredyt na sprzęt jest kredytem umożliwiającym sfinansowanie zakupu aktywów trwałych takich jak maszyny czy pojazdy. Kredyt może zostać wykorzystany również na spłatę zobowiązań w innych bankach związanych z zakupem różnego rodzaju sprzętu. Podobnie jak w przypadku pozostałych produktów kredytowych oferowanych przez Polbank firma musi działać na rynku od minimum roku oraz posiadać rachunek bieżący w Polbanku, aby móc wnioskować o przyznanie kredytu.

·         Kredyt od 60 tys. do 200 tys. zł bez zabezpieczenia

·         Okres trwania umowy kredytowej do 10 lat

·         Możliwość skorzystania z półrocznej karencji w spłacie rat kapitałowych

·         Prowizja za przyznanie środków 1,5%

Kredyt na lokal jest kolejnym obok kredytu na sprzęt kredytem inwestycyjnym dla firm z oferty Polbanku. Kredyt może zostać przeznaczony na cele związane z zakupem, budową, remontem czy modernizacją nieruchomości lub na spłatę zobowiązań zaciągniętych w tym celu w innych bankach. Górna granica wysokości kredytu jest zależna od charakteru inwestycji oraz zdolności kredytowych wnioskodawcy. Minimalna możliwa do uzyskania kwota w kredycie na lokal to 60.000zł. Zabezpieczeniem kredytu jest hipoteka kredytowanej nieruchomości oraz cesja praw z polisy ubezpieczeniowej.

·         Okres kredytowania do 25 lat

·         Karencja w spłacie kapitału do 2 lat

·         Prowizja za udzielenie kredytu 1,5%[2][1] Prowizja 0 zł w sytuacji gdy środki zostają przeznaczone na konsolidację kredytów

[2] Brak prowizji w przypadku konsolidacji zobowiązań

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież