Kredyty w Pekao SA

Email Drukuj
(1 głos, średnia ocena 5.00 na 5)

Pekao SA jest jednym z większych banków w Polsce, co zobowiązuje go utrzymywania swojej oferty produktów bankowych na bardzo wysokim poziomie. Oprócz standardowych usług takich jak konta bankowe, czy lokaty pieniężne Pekao SA posiada również szeroką ofertę produktów kredytowych zarówno dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw.

Wśród produktów kredytowych dla osób indywidualnych warto zwrócić uwagę na pożyczkę ekspresową oraz kredyt mieszkaniowy.


Pożyczka Ekspresowa Pekao SA, jest sztandarowym produktem kredytowym w ofercie banku. Wynika to przede wszystkim z preferencji klientów, którzy cenią sobie szybkość i łatwość pozyskania dodatkowych pieniędzy na podratowanie domowego budżetu.

Warunki pożyczki gotówkowej Pekao SA:

 • Okres kredytowania do 6 lat
 • Maksymalna wielkość pożyczki 150 tys. zł
 • Miesięczna rata już od 37 zł[1]
 • Promocyjna prowizja 0 %[2]
 • RRSO 21,92%[3]

Kredyt hipoteczny w Pekao SA to dobre źródło finansowania zarówno kupna jak i budowy nieruchomości. Obecnie w ofercie kredytów mieszkaniowych Pekao SA obowiązuje promocja „Gwiazdozbiór najniższych cen” polegająca na 0% prowizji, obniżonej marży oraz obniżonych ratach przez pierwsze dla lata.[4]

Warunki kredytu mieszkaniowego Pekao SA:

 • Wielkość kredytu do 100% wartości zabezpieczenia
 • Dostępne waluty PLN, USD, EUR
 • Okres spłaty zobowiązania 30 lat[5]
 • RRSO 6,80%[6]

W ofercie Pekao SA są przygotowane również specjalne produkty kredytowe dla przedsiębiorców. Wśród nich możemy wyróżnić między innymi : finansowanie działalności bieżącej oraz finansowanie inwestycji. W przypadku finansowania krótkoterminowego najpopularniejszym rozwiązaniem jest kredyt obrotowy, a wśród finansowania długoterminowego kredyt inwestycyjny.

Kredyt obrotowy Pekao SA umożliwia finansowanie bieżących wydatków danej firmy. Kredyt jest przyznawany na okres 12 miesięcy i jest to kredyt nieodnawialny. Kapitał uzyskany poprzez ten kredyt jest uruchamiany po przedstawieniu faktur przez kredytobiorcę. Kredyt może zostać udzielony w jednej z trzech walut PLN, EUR, USD.

Kredyt inwestycyjny Pekao SA to środki umożliwiające szybszy rozwój danej firmy. Pozyskanie kapitału zewnętrznego pozwala nie tylko na rozwój działalności, ale umożliwia również zarządzanie finansami poprzez kontrolowanie poziomu zysków do opodatkowania. Okres spłaty kredytu inwestycyjnego w Pekao SA jest zależny od rodzaju danej inwestycji i może wynieść nawet 10 lat.
[1] Pożyczka w wysokości 1000 zł, okres kredytowania 36 miesięcy.

[2] Dla wniosków złożonych do 31.11.2011

[3] Pożyczka na okres 12 miesięczny w wysokości 8 tys. zł. zakładając 0% prowizję.

[4] Obniżenie rat polega na spłacie przez pierwsze dwa lata okresu kredytowania samych odsetek, co oznacza że w ratach tych nie następuje spłacanie kapitału.

[5] 20 lat w przypadku kredytu walutowego

[6] Dla kredytu „prosty kredyt mieszkaniowy” w wysokości 150 tys. zł i okresie kredytowania równym 30 lat. Przyjęte założenia to oprocentowanie na poziomie 4,59% oraz marża banku 1,49%. Warunki dla kredytu z ubezpieczeniem.

Comments   
 •  
 •  
 • Reply with quote
 • Quote

#1 Kredyt w Pekao SA » 2012-02-19 19:31

Ilekroć słyszę o tym banku przedstawia mi się uśmiechnięty p. Bielecki z premią 7 000 000 w ręce za "prywatyzacje" tego banku i oddanie go Włochom (Unicredit). Pan ten macha sobie do Polaków i mówi a teraz calujta mnie w ... a ja nato i ty mnie tez, konta tam nie założę. :lol:
+2 +−

Kredyt w Pekao SA

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież