Kredyty w mBanku

Email Drukuj
(1 głos, średnia ocena 5.00 na 5)

mKredyty z mBankiem

mBank to pierwszy polski bank internetowy. Swoją popularność zdobył w czasach, kiedy inne banki dopiero wprowadzały możliwość internetowych transakcji. Nie posiada oddziałów, jedynie Centralę Finansową oraz mKioski. Mimo panującej konkurencji nadal cieszy się rosnącą popularnością. Spora część Polaków decyduje się w mBanku wziąć kredyt na zakup wymarzonego domu, samochodu czy zagraniczne wakacje. Przyjrzyjmy się zatem, jakie kredyty ma do zaoferowania internetowy mBank.

 

Kredyt gotówkowy Klient mBanku otrzyma go bez formalności nawet w 15 minut przez Internet lub telefon. Można w ten sposób pożyczyć kwotę już od 500zł aż do 100 tys. Okres spłaty wynosi od 3 do aż 84 miesięcy . W przypadku tego typu pożyczki siedem lat to rzeczywiście długi okres. Dzień spłaty raty wybieramy samodzielnie. Jest to spore udogodnienie, szczególnie dla osób nie dysponujących dużym budżetem.

 

Spłatę kredytu można ubezpieczyć na wypadek nieprzewidzianych okoliczności które utrudnią lub nawet uniemożliwią spłacanie należności. Warto tę możliwość rozważyć. Ubezpieczenie kredytu to dodatkowe koszta (ich konkretna wysokość zależy od czasu kredytowania i kwoty), ale śpimy spokojniej. Prowizja za udzielenie kredytu wynosi od 1% do 5% pożyczonej kwoty.

Kredyt odnawialny Jest to sposób na niespodziewane wydatki. Otrzymuje się go właściwie bez żadnych warunków i zabezpieczeń – wystarczy przelewać systematycznie na konto zadeklarowaną kwotę. Kredyt uruchamiany jest na rok, ale nie trzeba pamiętać, by po upływie tego czasu go spłacić. Jeżeli regularnie zasila się rachunek deklarowaną kwotą bank automatycznie przedłuża umowę na kolejnych 12 miesięcy.
Kwota kredytuwynosi od 500 PLN do 50 000 PLN. Jeżeli jako klient banku posiada się propozycję Oferty dla Ciebie, kredyt otrzymuje się bez wychodzenia z domu. Wystarczy zaakceptować warunki umowy, a środki udostępnione zostaną już następnego dnia. Prowizja za udzielenie kredytu to 1,8% kwoty kredytu, min. 25,00 zł. Podstawowa stopa procentowa wynosi 15,35%, początkowa stopa procentowa 16,00%, minimalna stopa procentowa 12,45%.

mPlan hipoteczny Jest to kredyt przeznaczony na cele mieszkaniowe. Okres kredytowania wynosi nawet do 40 lat. Kwota kredytowania w porównaniu z innymi bankami-wysoka, bo aż do 110% wartości zabezpieczenia. Istnieje możliwość wcześniejszej spłaty kredytu oraz jego przewalutowania. Bank oferuje również dostęp do informacji o kredycie przez 24 godziny na dobę. Minimalna kwota kredytu hipotecznego wynosi 80 100zł. Oprocentowanie wynosi od 5,81% do 9,41%w PLN i od 3,31% do 8,71%w CHF.

Kredyt samochodowy Może zostać przeznaczony na zakup samochodu osobowego lub ciężarowego, pojazdu typu quad, motoroweru, motocykla a nawet statku wodnego. Bank kredytuje zakup od dealera, osoby fizycznej, z autokomisu, a także od firmy, która nie zajmuje się sprzedażą aut. Wysokość pożyczki wynosi do 100 000zł bez wkładu własnego. Kredyt może być zaciągnięty w złotówkach, euro bądź frankach.
mBank oferuje również samochodowy kredyt refinansowy. Umożliwia on przeniesienie kredytu, który obecnie posiadamy i spłacanie go na korzystniejszych warunkach.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież