Kredyty w Lukas Banku

Email Drukuj
(1 głos, średnia ocena 5.00 na 5)

Kredyty w Lukas Banku

Lukas Bank swoim sztandarowym hasłem reklamowym „tak powinno być w każdym banku” sugeruje, że jest niekwestionowanym liderem na rynku bankowości. Skoro tak, na pewno warto dowiedzieć się, co Lukas ma nam do zaoferowania w dziedzinie kredytów.

Kredyt gotówkowy

Bank oferuje pożyczkę na dowolny cel. Kwota pożyczki wynosi od 500 do 80 000zł. Okres spłaty wynosi do 72 miesięcy. Możemy wybrać datę spłaty i dostosować ją do terminu otrzymania wynagrodzenia. Można również połączyć dochody swoje i małżonka w celu uzyskania wyższej kwoty kredytu. Oprocentowanie pożyczki – co ciekawe- jest odwrotnie proporcjonalne do jej wysokości. Im więcej pożyczymy, tym niższe będzie oprocentowanie. Najniższa wartość oprocentowania to 6,99%,najwyższa-16.99%.

 

Kredyt ratalny Jest to sposób płatności będący alternatywą dla transakcji dokonywanej gotówką lub kartą. Mamy do czynienia po prostu z zakupem na raty finansowanym przez bank. Minimalna kwota pożyczki wynosi zaledwie 100zł, a maksymalna – 30 000. Spłata zostaje rozłożona na okres od 2 do 36 miesięcy. Kredyt można wziąć bardzo prosto, nawet bez konieczności wizyty w banku. Bierzemy go na miejscu, w punkcie sprzedaży a nawet- w sklepie internetowym, który oferuje taką usługę. Kredyt otrzymuje się na podstawie dowodu osobistego i zaświadczenia o zarobkach. Forma spłacania należności jest dowolna, można robić to przekazem pocztowym z wykorzystaniem dostarczonych przez bank formularzy, przelewem, w jednym z punktów sieci VIA Moje Rachunki, które znajdują się w placówkach handlowo-usługowych na terenie całego kraju. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem Lukaslinii – 801 33 00 33.

 

Kredyt konsolidacyjny Przeznaczony na spłatę już zaciągniętych należności. Dzięki niemu spłatę zobowiązań rozkładamy w czasie i regulujemy raz w miesiącu ratę. W przypadku tego produktu również można wybrać datę spłaty oraz połączyć swój dochód z dochodem małżonka. W wielu przypadkach kredyt konsolidacyjny jest jedynym sensownym sposobem uporania się z zaciągniętymi długami i uniknięcia karnych opłat. Z drugiej jednak strony nigdy nie powinien być zaciągany lekkomyślnie, na zasadzie odsuwania problemu zadłużenia w przyszłość. W Lukas Banku pożyczyć można na ten cel od 1000 do 50 000zł. Ostateczna kwota kredytu, okres spłat i wysokość raty uzależnione są od zdolności kredytowej kredytobiorcy. Orientacyjnie wysokość oprocentowania kredytu wynosi od 8 do 20 %.

Kredyt samochodowy Produkt wyróżniony w rankingu Bankier.pl. Kupić możemy dowolny pojazd od dowolnego sprzedającego. Spłatę należności bank może podzielić nawet na 120 rat. Decyzję o przyznaniu lub nie przyznaniu kredytu otrzymuje się w godzinę. Możliwe jest udzielenie kredytu nawet przy zerowym wkładzie własnym. Stawka oprocentowania kredytu jest zróżnicowana i zależy od kilku czynników. Jeśli np. weźmiemy kredyt wraz z ubezpieczeniem życiowym, stawka będzie niższa, od 7, 49%. Oprocentowanie jest również niższe w przypadku auta nowego. Szczegóły oferty poznać można na stronie internetowej banku www.lukasbank.pl, w zakładce „kredyt samochodowy”.

Kredyt mieszkaniowy Bank kredytuje do 100% wartości nieruchomości. Nie trzeba więc posiadać wkładu własnego, by kredyt otrzymać. Ciekawą propozycję jest opcja „Rodzina na swoim”. W tym programie spłacamy nawet do 50% mniej odsetek przez 8 lat. Okres finansowania wynosi do 35 lat. Zadłużyć możemy się w złotówkach, euro lub we frankach.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież