Kredyty w Kredyt Banku

Email Drukuj
(1 głos, średnia ocena 4.00 na 5)

Kredyty w Kredyt Banku

Chciałoby się powiedzieć nomen-omen, nic tak bardzo nie obliguje jak nazwa. Zgodnie z reklamą bank łączy w sobie nowoczesność z tradycjami solidnej bankowości na najwyższym poziomie.  O jakości usług świadczą liczne wyróżnienia, w tym trzy  Medale Europejskie przez Komitet Integracji Europejskiej i Business Centre Club. Wśród wyróżnionych produktów znalazł się kredyt mieszkaniowy Ekstralokum. Bank jest przyjazny dla młodych, został wyróżniony nagrodami „Alicja” przez miesięcznik „Twój Styl”, m.in. za pakiety usług przeznaczonych dla młodzieży. Wygląda na to, że Kredyt Bank rzeczywiście trzyma dobry poziom. Zobaczmy jednak czy Kredyt Bank zasługuje na swoją nazwę.

Limit kredytowy w Ekstrakoncie

Zapewnia płynność finansową i porycie niespodziewanych wydatków. Ustalony w rozsądnej wysokości limit kredytowy to dobra propozycja dla osób ze stałym dochodem. Limit sprawdzi się również w sytuacji, gdy do pokrycia mamy naglące należności, a pracodawca czy zleceniodawca zwleka z przelewem wynagrodzenia.

Limit w Ekstrakoncie otrzymamy bardzo łatwo, wystarczy złożyć wniosek i podpisać umowę. Jest również oferta specjalna, dla osób posiadających rachunki w innych bankach. Zakładając rachunek w Kredyt Banku otrzymają one limit „od ręki”. Obsługiwanie limitu jest bardzo proste, środki są dostępne na naszym rachunku cały czas i wykorzystujemy je w razie potrzeby, płacąc odsetki jedynie za wykorzystaną kwotę. Każdy wpływ na rachunek automatycznie pokrywa limit.

Limit raz uruchomiony jest dostępny cały czas. Umowa co prawda jest zawierana wstępnie na rok, ale ulega automatycznemu przedłużeniu, chyba, że postanowimy zawrzeć nową, na przykład negocjując zwiększenie kwoty limitu. Maksymalna kwota do jakiej można się zadłużyć to aż 100 000zł. Warunkiem otrzymania tak wysokiego limitu są regularne wysokie wpłaty na konto z tytułu umowy o pracę.

Oprocentowanie wykorzystywanej kwoty limitu jest tym mniejsze, im większe są nasze wpływy na konto  (wpływy do 999,99 zł - 17,5% ,  wpływy od 1.000 zł do 2.999,99 zł -16,5% ,  wpływy powyżej 3.000 zł - 15,5%)

Kredyt konsolidacyjny-hipoteczny

Propozycja Kredyt Banku dla tych, którzy borykają się ze spłatą wielu należności lub chcą zamienić kilka lub nawet kilkanaście rat na jedną, płaconą raz w miesiącu. Może być również tak, że warunki zaproponowane przez Kredyt Bank umożliwią nam spłatę zadłużenia na lepszych warunkach, niż te aktualne.

Okres kredytowania wynosi do 40lat. Jeśli posiadamy własny wkład, pożyczyć można do 100% wartości nieruchomości. W przeciwnym wypadku do 70%. Istnieje możliwość przeznaczenia do 10% kwoty kredytu na dowolny cel, oprocentowanej tak, jak kredyt mieszkaniowy. Oprocentowanie kredytu wynosi od 6,14% do 11,77% dla kredytów w PLN, od 3,89% do 4,88% dla kredytów w EUR.

Godnym zainteresowania elementem oferty jest możliwość zawarcia dodatkowych ubezpieczeń – od utraty pracy i na życie. Są to dodatkowe koszta, ale ubezpieczenia takie dają dodatkowe poczucie bezpieczeństwa.

Zanim zdecydujemy się na kredyt konsolidacyjny hipoteczny, oszacujmy sami, czy jest to rozsądne posunięcie. Zabezpieczeniem bowiem jest nieruchomość. Jeśli więc łączna kwota zobowiązań nie jest bardzo wysoka, lub nie są one naprawdę naglące – zainteresujmy się również ofertami mniejszych pożyczek konsolidacyjnych, w przypadku których nie jest konieczne zabezpieczenie w postaci nieruchomości (warto zapoznać się np. z ofertą konsolidacyjną SKOK-u).

 

Kredyt mieszkaniowy

Z jego pomocą możemy w krótkim czasie stać się szczęśliwymi posiadaczami własnych czterech kątów. Okres kredytowania wynosi do 40lat, pożyczyć można do 100% wartości nieruchomości. Proces ubiegania się o kredyt jest całkowicie bezpłatny. Bank oferuje również pomoc doradcy, oczywiście bezpłatną. Oprocentowanie wynosi dla kredytów z 35-letnim okresem kredytowania w PLN od 6,14% do 6,92%, dla kredytów w EUR od 3,89% do 4,88%.

Dodatkowe informacje na temat kredytów można uzyskać kontaktując się z doradcą kredytowym za pomocą prostego formularza na stronie internetowej banku lub pod numerem Infolinii 0 801 360 360.

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież