Kredyty w Invest Banku

Email Drukuj
(1 głos, średnia ocena 5.00 na 5)

Kredyty w Invest Banku

Bank oferuje pełen zakres usług bankowych dla klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych. Łączy tradycję z nowoczesnością. Z konta w Invest Banku bez problemu skorzystamy przez Internet.  Jest to również bank prowadzący działalność charytatywną, w szczególności  za pośrednictwem fundacji Polsat Dzieciom.  Szybką pożyczkę można uzyskać również w Autoryzowanych Punktach Sprzedaży Cyfrowego Polsatu.

Kredyt gotówkowy

Okres spłaty zależy od nas. Możemy całość spłacić w 3 miesiące, lub rozłożyć należność na 5 lat. Decyzja o przyznaniu lub nieprzyznaniu pożyczki zapada w ciągu jednego dnia, w uzasadnionych przypadkach czas ten może wydłużyć się do 3 dni.

Kredyt gotówkowy może być wzięty na dowolny cel. Bez poręczycieli uzyskamy nawet do 50 000zł. Oprocentowanie wynosi od 10,5%. Za kredyt zapłacimy  prowizję w wysokości 1%.

Bank akceptuje dochody z renty, emerytury, wynajmu nieruchomości a także działalności gospodarczej. Wniosek o kredyt można złożyć osobiście w oddziale, ale także telefonicznie.

Kredyt w koncie

Dodatkowa gotówka na niespodziewane wydatki. Czasem zdarza się, że zauważymy cenową okazję, lub jesteśmy poza domem, a fundusze się wyczerpały. Wtedy można skorzystać z błyskawicznej pożyczki jaką w istocie jest kredyt w koncie. Jego wysokość ustala indywidualnie bank w oparciu o analizę wysokości i systematyczności wpływów na konto.

Odsetki są pobierane jedynie za wykorzystaną aktualnie kwotę limitu. Można więc ustalić limit na sporym poziomie i założyć sobie, że co miesiąc wykorzystamy tylko jego część. Jednocześnie będziemy mieli poczucie, że „środki na czarną godzinę” są dostępne cały czas. Invest Bank w ramach kredytu w koncie oferuje dodatkowo ubezpieczenie na życie.

Kredyt udzielany jest na 12 miesięcy, ale przedłużenie umowy następuje automatycznie. Każda wpłata na konto automatycznie pokrywa zaciągnięte przez nas zadłużenie.

Z pewnością warto skorzystać z tej formy pożyczki, trzeba jednak zawsze ustalać jej wysokość na rozsądnym poziomie. W tym przypadku nie zawsze trzeba ulegać namowom bankowego doradcy, któremu czasem zależy na wygórowaniu kwoty limitu. Trzeba również pamiętać, że tylko my sami jesteśmy w stanie najlepiej ocenić nasze finansowe możliwości. Nie należy więc godzić się na kwotę limitu „ponad stan”. Nie powinna ona być wyższa nić jedno- dwukrotność comiesięcznego wpływu na konto.

Bank monitoruje spłatę debetu i w określonym przypadku może rozwiązać umowę w trybie natychmiastowym, żądając spłaty całej kwoty limitu. Może się to zdarzyć wówczas, gdy wpływy na konto ustały, a szczególnie, gdy na rachunku pojawia się ujemne saldo wynikające z nie regulowania odsetek i opłat. Takich sytuacji należy unikać, systematycznie sprawdzając stan konta i nie dopuszczając do zaległości.

Kredyt mieszkaniowy

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej, mówi stare przysłowie. Któż z nas nie marzy o własnym domu czy mieszkaniu... Chyba tylko ci, którzy już je mają. Ale i oni często chcieliby przenieść się do większego lokalu lub zmodernizować ten, w którym już mieszkają. Kredyt mieszkaniowy to dla większości Polaków jedyna możliwość by te marzenia zrealizować. Można go przeznaczyć również na cele remontowe, czy zakup działki. Kredyt udzielany jest w PLN. Minimalna kwota to 20 000zł, natomiast górna granica zależy od wartości zabezpieczenia i dochodów. Bank akceptuje przychody nie tylko z tytułu umowy o pracę, renty czy emerytury, ale również te płynące z działalności gospodarczej.

Okres kredytowania w Invest Banku w porównaniu z konkurencją jest dość krótki – do 25 lat (w wielu bankach do 40). Zabezpieczenia kredytu to hipoteka lub weksel in blanco wraz z deklaracją wekslową.

Pożyczka lombardowa

Ciekawa forma pożyczki dostępna w Invest Banku. W odróżnieniu od prawdziwego lombardu, nie przynosimy do oddziału telewizora czy pralki. Zabezpieczenie stanowi blokada środków do czasu spłacenia pożyczki. Może to być również blokada na rynku papierów wartościowych, np. na obligacjach Skarbu Państwa. Minimalna kwota to 2500zł, maksymalna do 80% wartości zabezpieczenia. Okres udzielenia tej pożyczki jest krótki – od 7 dni do 6 miesięcy.

Dodatkowe informacje uzyskamy pod numerem Infolinii 0 801 44 55 66.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież