Kredyty w Getin Banku

Email Drukuj
(2 głosów, średnia ocena 4.50 na 5)

Getin Bank to detaliczna część ogólnopolskiego Getin Noble Bank SA, należącego do  jednych z najbardziej dynamicznie rozwijających się instytucji finansowych w Polsce. Jest to największy ogólnopolski bank stworzony przy znacznym udziale polskiego kapitału prywatnego. Getin Bank ma rozbudowaną ofertę kredytów.

 

Kredyt  gotówkowy MAX

Pożyczyć można duże pieniądze, do 150 000zł, bez prowizji. Oprocentowanie wynosi  8,7%, ale jest zmienne i jego ostateczna wysokość jest ustalana przez bank.  Okres kredytowania trwa do 7 lat.

Kwotę kredytu przeznaczyć można na dowolny cel konsumpcyjny. Warunkiem otrzymania pożyczki jest obywatelstwo polskie, zameldowanie na terenie Polski, ukończone 25 lat.  Do oddziału banku zgłaszamy się z dowodem osobistym i zaświadczeniem o zarobkach. Doradca bankowy podczas krótkiej rozmowy ocenia naszą zdolność kredytową, pyta o ewentualne dodatkowe zobowiązania, które spłacamy. Przy większych kwotach należy liczyć się z tym , że nasza wiarygodność kredytowa zostanie sprawdzona w międzybankowym systemie informacji. Bank zapewnia, że decyzja kredytowa zostanie podjęta w ciągu jednego dnia.

 

Dla emerytów

Getin Bank ma specjalną ofertę przeznaczoną dla seniorów. Parametry pożyczki są takie same jak w przypadku kredytu gotówkowego MAX – do 150 000zł, bez prowizji, oprocentowanie 8,7%. Pożyczka jest jednak przeznaczana na dość liberalnych zasadach. Nie wymaga się potwierdzania pozytywnej historii kredytowej w BIK, a o kredyt można starać się posiadając już 550zł netto. Oczywiście, przy takim dochodzie liczyć możemy na niewielką kwotę pożyczki. Jednak, jest to dobra alternatywa dla popularnych „chwilówek”.

 

Konsolidacja w Getin Banku

Jest wiele osób, które wpadły w spiralę długów i przez cały miesiąc borykają się ze spłatą wielu należności. Kredyt konsolidacyjny jest dla nich pewnego rodzaju „planem naprawczym”. Bank reguluje nasze zobowiązania, a my płacimy jedną ratę miesięcznie. Spłata często odbywa się na korzystnych warunkach i jest rozłożona mocno w czasie. Z tej oferty można skorzystać razem ze współmałżonkiem, wtedy dochody obydwu osób sumują się. Kredyt można wziąć także z osobą nie będącą współmałżonkiem, wystarczy, że pozostajemy z nią we wspólnym gospodarstwie domowym. W przypadku kwoty do 30 000zł nie jest potrzebna zgoda współmałżonka.

Aby uzyskać kredyt konsolidacyjny w Getin Banku wystarczy zgłosić się do oddziału z dokumentami potwierdzającymi zobowiązania, dowodem tożsamości i zaświadczeniem o zarobkach. Wystarczy mieć ukończone 18 lat.

 

Limit kredytowy w rachunku

Wygodna forma pożyczki. Dzięki niej niespodziewane wydatki nie są już straszne. Kwota maksymalna limitu to aż 50 000zł. Wniosek o limit składamy w oddziale banku, a decyzja jest podejmowana w ciągu jednego dnia. Doradca bankowy od razu powie nam na jaką kwotę możemy liczyć. Oferta jest skierowana do wszystkich, którzy posiadają rachunek rozliczeniowy.

W ramach konkurencji Getin Bank oferuje 110% aktualnie posiadanego limitu w innym banku, pod warunkiem, że przeniesiemy go do Getin Banku.

Limit przedłużany jest automatycznie, nie trzeba składać żadnych dodatkowych wniosków. Każda wpłata na konto automatycznie pokrywa limit.

Ciekawostką jest możliwość otrzymania limitu również z osobą niespokrewnioną, wystarczy, że wspólnie z nią założymy rachunek.


Dodatkowe informacje

Uzyskamy je dzwoniąc pod numer Infolinii 197 97, lub wchodząc na stronę internetową banku www.getinbank.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież