Kredyty w BZ WBK

Email Drukuj
(1 głos, średnia ocena 4.00 na 5)

Kredyty w WBK

WBK to popularny, nowoczesny bank o rozbudowanej ofercie. Są otwarci na klienta i jego potrzeby. Bank doskonali równocześnie technologię internetową, podnosi stopień zabezpieczeń. Z jednej strony dzięki temu śpimy spokojniej. Z drugiej – skorzystanie ze swojego konta przez Internet na wycieczce to już teraz pewien problemem. Jeśli zapomnimy skomplikowany numer – nie ma na to szans. W innych bankach wystarczy hasło, które wymyślamy sami dla siebie. Jeśli natomiast chodzi o ofertę kredytową banku Zachodniego WBK to jest ona konkurencyjna i warto się jej przyjrzeć.

Limit kredytowy w koncie

Dobra oferta w zasadzie dla wszystkich. Każdy z nas potrzebuje czasem dodatkowej gotówki, a limit ustalony na rozsądnym poziomie jest lepszym rozwiązaniem niż chwilówki z niepewnych źródeł. Żeby uzyskać limit wystarczy otworzyć konto w WBK i złożyć w oddziale wniosek. Pracownik banku od razu powie nam na jaką kwotę możemy liczyć. Nie są wymagane dodatkowe poręczenia i zabezpieczenia.

Korzyść z limitu to dostęp do dodatkowej gotówki przez całą dobę. Dzięki temu rozwiązaniu czujemy się swobodniej i bezpieczniej. Wiemy, że nie zabraknie nam pieniędzy na zatankowanie paliwa lub bilet powrotny. Pieniądze wpływające na konto automatycznie pokrywają limit.

Już w momencie otwarcia konta otrzymamy limit w wysokości miesięcznego wynagrodzenia, a po sześciu miesiącach kwota ta może zostać zwiększona sześciokrotnie. Limit jest przyznawany na 12 miesięcy i po ich upływie można go odnowić.

Kredyty gotówkowe

Najlepiej można scharakteryzować tę ofertę słowami „szybkie pieniądze”. „Szybkie” nie oznacza wcale małe. Pożyczyć można do 20-krotności zarobków, do kwoty 100 000zł.  Decyzja jest podejmowana w 10 minut. Jeśli jesteśmy już klientami banku możemy skorzystać z opcji „na klik” i wziąć pożyczkę jednym kliknięciem. Okres spłaty wynosi do 72 miesięcy. Opłaca się brać ten kredyt zakładając konto osobiste. Możemy wtedy liczyć na upust w prowizji nawet powyżej 40%. Warto rozważyć też ubezpieczenie kredytu oferowane przez bank, na wszelki wypadek gdyby zaistniały nieprzewidziane przeszkody w jego spłacie. Oprocentowanie kredytu wynosi od 5,99%.

Pożyczka hipoteczna

Wysokość pożyczki to do 60% wartości nieruchomości, okres kredytowania do 20 lat. Może być przeznaczona na dowolny cel poza celami związanymi z działalnością gospodarczą i celami spekulacyjnymi. Zabezpieczeniem kredytu jest hipoteka na nieruchomości.

Przy braniu kredytów WBK oferuje możliwość skorzystania z pomocy doradcy. Wystarczy wejść na stronę banku – www.bzwbk.pl i skorzystać z formularzy kontaktowych.

Kredyty mieszkaniowe z dopłatami w programie „Rodzina na swoim”

Może być przeznaczony na zakup albo budowę nieruchomości. Możemy uzyskać dopłatę Banku Gospodarstwa Krajowego co oznacza  nawet do 50% mniej odsetek w ciągu 8 lat. Z kredytu mogą skorzystać małżonkowie, osoby samotnie wychowujące przynajmniej jedno małoletnie dziecko (a także dziecko, bez względu na jego wiek, na które pobierany jest zasiłek pielęgnacyjny lub dziecko do ukończenia przez nie 25 roku życia, które wciąż się uczy).  Umowę o kredyt z dopłatami można podpisać tylko raz.

 

Comments   
  •  
  •  
  • Reply with quote
  • Quote

#2 Zibi » 2011-10-07 12:00

Mam kartę kredytową w BZ WBK, faktycznie coś jest na rzeczy z tym Santanderem bo przysłali mi zmianę regulaminu, zmienia się ubezpieczenie "Bezpieczne Pieniądze Komfort" dla kart Gold i World Master Card - 5,60 zł
0 +−

Zibi

  •  
  •  
  • Reply with quote
  • Quote

#1 Banderas » 2011-10-04 18:13

Tak tylko że Bank Zachodni WBK to już hiszpański Santander który także ostrzy sobie zęby na Kredyt Bank.
0 +−

Banderas

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież