Kredyty w BGŻ

Email Drukuj
(0 głosów, średnia ocena 0 na 5)

BGŻ

Uniwersalny Bank z dobrymi tradycjami, od lat obdarzany zaufaniem przez Polaków. Specjalizuje się w finansowaniu rolnictwa, gospodarki żywnościowej (stąd nazwa) oraz infrastruktury regionalnej. Mocną stroną banku  jest zaangażowanie w rozwój społeczności lokalnych. Dzięki niemu, rozwijając współpracę z partnerami społecznymi, staje się dla nich godnym zaufania partnerem. BGŻ zapewnia, że chętnie wspiera przedsięwzięcia o charakterze długofalowym. Skoro tak, na pewno nie będzie większych trudności z pożyczeniem od nich pieniędzy. Przekonajmy się jednak, jakie warunki oferują.

Pożyczka „Tu i teraz”

Pożyczkę „Tu i Teraz” można przeznaczyć na dowolny cel – remont mieszkania, zakup mebli lub kupno samochodu.  Bezpieczeństwo zwiększa bezpłatny pakiet  ubezpieczeń obejmujący ubezpieczenia na życie oraz od utraty pracy. Maksymalna kwota pożyczki jest ograniczona praktycznie tylko naszymi zdolnościami płatniczymi. Nie potrzeba poręczycieli i dodatkowych zabezpieczeń – chyba, że chcielibyśmy pożyczyć więcej niż 50 000zł. Okres kredytowania wynosi do 5 lat, oprocentowanie od 9%. Należność spłacamy w postaci stałej, comiesięcznej raty.

Kredyt dla posiadaczy konta osobistego

Pieniądze otrzymujemy praktycznie od zaraz, bez zbędnych formalności, warunkiem jest posiadanie konta w BGŻ.  Kredyt ten jest w zasadzie odpowiednikiem limitu zadłużenia w koncie. Pieniądze możemy przeznaczyć na dowolny cel i zadysponować nimi w wybranym momencie. Limit zadłużenia wynosi  do sześciokrotności wysokości wpłat na konto - maksymalnie 50 000 zł - bez zabezpieczeń.          Kredyt udzielany jest na okres do 12 miesięcy, bez wyznaczania wysokości i terminów spłaty rat kredytu, ponieważ każdy kolejny  wpływ na konto automatycznie zmniejsza kwotę zadłużenia.

 

Kredyt hipoteczny i budowlany

BGŻ finansuje do 100% wartości nieruchomości, minimalna kwota kredytu wynosi 20.000 złotych, okres kredytowania do 40 lat, czyli podobnie jak w większości banków. Istnieje ponadto możliwość odroczenia spłaty kapitału do 11 miesięcy w przypadku kredytu hipotecznego i 29 miesięcy w przypadku kredytu budowlanego. Bank oferuje 0% prowizji dla posiadaczy konta osobistego. Marża wynosi od 0,95% (dla klientów posiadających dobrą historię kredytową oraz inne takich, którzy korzystają już z innych produktów banku). Możemy wybrać sposób w jaki będziemy spłacać zaciągnięty kredyt-za pomocą rat stałych lub malejących. BGŻ oferuje również  możliwość karencji w spłacie kapitału do 29 miesięcy.

Kredyt konsolidacyjny

Kredytem w BGŻ można skonsolidować kredyt mieszkaniowy, kredyt samochodowy, pożyczkę hipoteczną, pożyczkę gotówkową, kredyt gotówkowy, zobowiązania wynikające z umowy o kartę kredytową, kredyt w rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym. Okres kredytowania wynosi do 30 lat, możemy wybrać raty stałe lub malejące. Istnieje także możliwość karencji w spłacie kredytu do 11 miesięcy. Minimalna kwota kredytu wynosi
20 000 zł, maksymalna z kolei  uzależniona jest od wartości zabezpieczeń, np. nieruchomości a także od oceny naszej zdolności kredytowej i historii kredytowej, której bank indywidualnie dokonuje.

Dodatkowe informacje na temat produktów oferowanych przez BGŻ można uzyskać pod łatwym do zapamiętania numerem Infolinii 801 123 456 bądź bezpośrednio, w oddziałach banku.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież