Prześwietlamy kredyt z kontem w Eurobanku na tle innych kredytów

Email Drukuj
(1 głos, średnia ocena 4.00 na 5)

Wzięcie kredytu w banku w każdym przypadku wiążę się z wieloma konsekwencjami, które ciągną się za nami przez lata. Dobrze przemyślana decyzja to podstawa do tego, by móc zaczerpnąć kredyt, nie płacąc później kokosów. Oczywiście wybór tego najlepszego jest niezwykle ważny, dlatego też poświęcić trzeba temu wiele uwagi. Dziś chcielibyśmy wziąć pod uwagę tani kredyt z kontem w Eurobanku. Doskonały pod każdym względem i co najważniejsze, dostosowany indywidualnie do każdego klienta, z uwzględnieniem jak najmniejszych za niego opłat.

kredyty

Tani kredyt z kontem to szereg korzyści i najlepszych rozwiązań przygotowanych z myślą o potrzebach, nawet tych najbardziej wymagających klientów.

 • Gotówka do 120 000zł
 • Okres kredytowania od 3-108 miesięcy
 • Gotówka na dowolny cel

Jeśli zdecydujemy się wziąć kredyt, ten właśnie kredyt, decyzję otrzymamy w bardzo szybkim czasie. Nasza zdolność kredytowa będzie sprawdzona niemal natychmiast, a my po wykonaniu kilku czynności, będziemy mogli cieszyć się gotówką na koncie.

Dodatkami, które każdy kredytobiorca będzie mógł zyskać, są na pewno:

 • Niższe oprocentowanie o 1,5%, jeśli na nasze nowo założone konto wpływać będzie nasze wynagrodzenie lub też świadczenie emerytalno-rentowe
 • Wyższa kwota kredytu, z możliwością wliczenia dochodów bliskiej osoby. Jeśli więc my sami mamy zdolność zbyt niską na nasze potrzeby, możemy wliczyć w kredyt bliską nam osobę i wtedy automatycznie zdolność wzrośnie.
 • 0zł za wcześniejszą spłatę. Jeśli więc będziemy mieli okazję spłacić kredyt wcześniej, wówczas nie ponosimy z tego tytuły zupełnie żadnych dodatkowych opłat.
 • Wakacje od kredytu. Jeśli będziemy spłacać terminowo kredyt już minimum sześć miesięcy, wówczas będziemy mieli możliwość skorzystania z opcji zaprzestania spłaty na dany czas, mogąc kwotę miesięczną przeznaczyć na wyjazd na urlop
 • SMS, które informują nas o terminach spłaty rat
 • Możliwość wykonania zlecenia stałego, dzięki któremu pieniądze będą pobierane z naszego konta automatycznie.
 • Szansa zyskania 1000zł dodatkowo, jeśli polecimy produkty Eurobanku innym osobom.

To, co również stanowi rzecz niebywale ważną i istotną, to indywidualne traktowanie każdego kredytobiorcy. To my samy możemy dostosować raty pod siebie, co więcej, wybierając dogodny dla nas dzień, określony przez nas, a nie narzucony nam przez bank.

Aby móc wziąć kredyt, niezbędny jest dowód osobisty, jak również i źródło naszego dochodu. Może to być umowa o pracę, zasiłek przedemerytalny, emerytura, renta, jak również i inne wynagrodzenia. Decydując się na ten konkretny tani kredyt z kontem, wybieramy się do placówki bankowej. Tam doradca sprawdzi naszą zdolność, jeśli będzie pozytywna, zaproponuje nam określoną ofertę. Gdy ta spełni nasze oczekiwania, podpiszemy umowę i oczekiwać będziemy na pieniądze na koncie.

A oto kilka wariantów wzięcia tej pożyczki:

Kwota

Okres

Rata

10 000zł

24 msc

495,70zł

10 000zł

36 msc

344,25zł

20 500zł

36msc

694,36zł

50 500zł

108msc

773,49zł

100 500zł

108msc

1539,31zł

120 000zł

108 msc

1837,98zł

 

Chcąc dokonać porównania z innymi kredytami tego banku, również można zauważyć znaczące różnice, jeśli pod uwagę weźmiemy różnego rodzaju kryteria. Tani kredyt z kontem jest po prostu najtańszy. A oto kilka propozycji:

5500zł na 24 miesiące

15 500zł na 36 miesięcy

70 500zł na 70 miesięcy

Pożyczka gotówkowa wypożycza- 274,79zł

 

 

Kredyt dla każdego- 276,77zł

Kredyt dla każdego- 536,64zł

Kredyt dla każdego- 1438,37zł

Tani kredyt z kontem- 272,64zł

Tani kredyt z kontem- 525zł

Tani kredyt z kontem- 1381,74zł

 

Dla osób szukających porównania kredytów na rynek Szwajcarski odsyłam na Comparis.ch lub tutaj: https://www.comparison.cash/comparis-ch-vergleichen-was-und-wie

Jak widać oferta jest niebywale warta uwagi i rozpatrzenia, bowiem oferuje bardzo wiele korzyści, a do tego niezwykle tanich rozwiązań. Decydując się na ten kredyt, możemy być pewni jednego- nie będzie nas on wcale dużo kosztował.

 

Comments   
 •  
 •  
 • Reply with quote
 • Quote

#1 Karczek » 2018-01-23 20:55

Dobre porównanie. Również uważam, że Eurobank jest jednym z tańszych jeżeli chodzi o kredyty.
0 +−

Karczek

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież